Αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής, η βαθμολογία των ομάδων και το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής του Εργασιακού Τουρνουά Ποδοσφαίρου, που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ στις εγκαταστάσεις του ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤ.
ΔΑΣΚΑΛΟΙ | ΤΖΙΡΙΤΑΣ | 1-2 | ||
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ | ΤΡ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ | 3-0 | ||
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | ΔΗΜΟΣ | 3-2 | ||
ΙΤΕ | INTERCLINIC | 6-2 | ||
ΠΑΛ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΤΑΧΙ | 6-2 | ||
ΣΔΠΗ | ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ | 3-1 | ||
Groupama | ΟΤΕ | 3-0 | ||
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ | ΕΛΜΕ | 5-10 | ||
ΟΙΚΟΤΕΧΝΙΚΗ | ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ | 3-8 | ||
ΠΛΑΣΤ. ΚΡΗΤΗΣ | ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ | 0-3 | ||
ΔΙΑΣ | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΟΑ | 2-2 | ||
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ | ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ | 2-4 | ||
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΥ
1 | ΕΛΜΕ | 16 |
2 | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΟΑ | 13 |
3 | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ | 12 |
4 | ΤΖΙΡΙΤΑΣ | 10 |
5 | INTERCLINIC | 7 |
6 | ΔΙΑΣ | 5 |
7 | ΙΤΕ | 3 |
8 | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | 2 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΥ
1 | ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ | 16 |
2 | ΠΑΛ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | 11 |
3 | ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ | 10 |
4 | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ | 10 |
5 | ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | 9 |
6 | ΔΗΜΟΣ | 9 |
7 | ΟΙΚΟΤΕΧΝΙΚΗ | 3 |
8 | ΤΑΧΙ | 1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ΄ ΟΜΙΛΟΥ
1 | ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ | 18 |
2 | ΠΛΑΣΤ. ΚΡΗΤΗΣ | 12 |
3 | ΣΕΔΠΗ | 12 |
4 | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ | 12 |
5 | Groupama | 9 |
6 | ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ | 6 |
7 | ΟΤΕ | 3 |
8 | ΤΡ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ | 0 |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 7ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΟΜΑΔΕΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ
ΙΤΕ | ΔΑΣΚΑΛΟΙ | ΔΕΥΤΕΡΑ 23-5-2016 | 20.00 |
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ | ΠΑΛ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ 23-5-2016 | 20.00 |
ΔΗΜΟΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ | ΔΕΥΤΕΡΑ 23-5-2016 | 21.00 |
INTERCLINIC | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ 23-5-2016 | 21.00 |
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ | ΠΛΑΣΤ. ΚΡΗΤΗΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ 25-5-2016 | 20.00 |
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ | ΣΔΠΗ | ΤΕΤΑΡΤΗ 25-5-2016 | 20.00 |
ΤΡ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ | Groupama | ΤΕΤΑΡΤΗ 25-5-2016 | 21.00 |
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ | ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ 25-5-2016 | 21.00 |
ΤΖΙΡΙΤΑΣ | ΔΙΑΣ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-5-2016 | 20.00 |
ΤΑΧΙ | ΟΙΚΟΤΕΧΝΙΚΗ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-5-2016 | 20.00 |
ΟΤΕ | ΠΑΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-5-2016 | 21.00 |
ΕΛΜΕ | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΟΑ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-5-2016 | 21.00 |
Με την λήξη της 7ης αγωνιστικής ξεκινά η Β΄ ΦΑΣΗ όπου αγωνίζονται όλες οι ομάδες σύμφωνα με την κατάταξη της Α΄ φάσης σε νοκ άουτ αγώνες .
Α΄ ΓΥΡΟΣ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ 1-16
Αγώνας 1 Α1 – (Α-Β-Γ) 6
>> 2 Β1 – Α5
>> 3 Γ1 – Β5
>> 4 Α2 – Γ5
>> 5 Β2 – Α4
>> 6 Γ2 – Β4
>> 7 Α3 – Γ4
>> 8 Β3 – Γ3
Β΄ ΓΥΡΟΣ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ 1-8
Αγώνας 9 Νικητής 1 – Νικητής 2
Αγώνας 10 Νικητής 3 – Νικητής 4
Αγώνας 11 Νικητής 5 – Νικητής 6
Αγώνας 12 Νικητής 7 – Νικητής 8
ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ 9-16
Αγώνας 13 Ηττημένος 1 – Ηττημένος 2
Αγώνας 14 Ηττημένος 3 – Ηττημένος 4
Αγώνας 15 Ηττημένος 5 – Ηττημένος 6
Αγώνας 16 Ηττημένος 7 – Ηττημένος 8
Ο Γ΄ ΓΥΡΟΣ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ 1-4
Αγώνας 17 Νικητής 9 – Νικητής 10
Αγώνας 18 Νικητής 11 – Νικητής 12
ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ 5-8
Αγώνας 19 Ηττημένος 9 – Ηττημένος 10
Αγώνας 20 Ηττημένος 11 – Ηττημένος 12
ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ 9-12
Αγώνας 21 Νικητής 13 – Νικητής 14
Αγώνας 22 Νικητής 15 – Νικητής 16
ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ 13-16
Αγώνας 23 Ηττημένος 13 – Ηττημένος 14
Αγώνας 24 Ηττημένος 14 – Ηττημένος 16
Δ΄ ΓΥΡΟΣ
Αγώνας 25 Νικητής 17 – Νικητής 18 για θέση 1-2
Αγώνας 26 Ηττημένος 17 – Ηττημένος 18 για θέση 3-4
Αγώνας 27 Νικητής 19 – Νικητής 20 για θέση 5-6
Αγώνας 28 Ηττημένος 19 – Ηττημένος 20 για θέση 7-8
Αγώνας 29 Νικητής 21 – Νικητής 22 για θέση 9-10
Αγώνας 30 Ηττημένος 21 – Ηττημένος 22 για θέση 11-12
Αγώνας 31 Νικητής 23 – Νικητής 24 για θέση 13-14
Αγώνας 32 Ηττημένος 23 – Ηττημένος 24 για θέση 15-16
ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ 17-24
Α΄ ΓΥΡΟΣ
Αγώνας 33 (Α-Β) 6 – Γ8
Αγώνας 34 (Β-Γ) 6 – Α8
Αγώνας 35 Α7 – Β8
Αγώνας 36 Β7 – Γ7
Β΄ ΓΥΡΟΣ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ 17-20
Αγώνας 37 Νικητής 33 – Νικητής 34
Αγώνας 38 Νικητής 35 – Νικητής 36
ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ 21-24
Αγώνας 39 Ηττημένος 33 – Ηττημένος 34
Αγώνας 40 Ηττημένος 35 – Ηττημένος 36
Γ΄ ΓΥΡΟΣ
Αγώνας 41 Νικητής 37 – Νικητής 38 για θέση 17-18
Αγώνας 42 Ηττημένος 37 – Ηττημένος 38 για θέση 19-20
Αγώνας 43 Νικητής 39 – Νικητής 40 για θέση 21-22
Αγώνας 44 Ηττημένος 39 – Ηττημένος 40 για θέση 23-24