Έτσι στους αγωνιστικους χώρους της Κρήτης θα διεξαχθούν ματς το σαββατοκύριακο (26-27/5), κυρίως από «φιντανάκια» της ΕΚΑΣΚ, με την ΣΥΔΚΑΚ να ορίζει ποιοι διαιτητές θα τα σφυρίξουν.
Οι διαιτητές:
29-05-2018 19:30 Σούδα Μίνι κορίτσια Μπουζουνιεράκης Κώστας Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 1 – ΟΑΧ 2000
27-05-2018 19:00 Σούδα Μίνι κορίτσια Σταυρουλάκης Μανώλης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2 – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2
27-05-2018 15:30 Λίντο Μίνι αγόρια Πίπλιος Παναγιώτης Γερμανής Βαγγέλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 – ΟΦΗ 2
27-05-2018 15:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων Καθαράκης Βασίλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΓΟΡ 2 – ΟΑΧ 2
27-05-2018 14:00 Λίντο Μίνι κορίτσια Πίπλιος Παναγιώτης Γερμανής Βαγγέλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27-05-2018 13:00 Μοίρες Μίνι αγόρια Στιβακτάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ 1
27-05-2018 13:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια Καθαράκης Βασίλης Τσικριτσάκη Βασιλική
- ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΑΧ 1
27-05-2018 13:00 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια Μακρογιάννης Γιάννης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΚΥΔΩΝ 1
27-05-2018 12:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια Σκανδαλάκης Νίκος Μαμάκης Στέφανος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
27-05-2018 12:30 Λίντο Μίνι αγόρια Χαρίτος Μαρίνος Βαρελτζή Αργυρώ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ
27-05-2018 11:30 Χερσόνησος Μίνι αγόρια Πίπλιος Παναγιώτης Γερμανής Βαγγέλης
ΠΕΔΙΑΔΑ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
27-05-2018 11:00 Ταυρωνίτης Μίνι αγόρια Καμπίτσης Μιχάλης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΓΟΡ 1
27-05-2018 11:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια Σκανδαλάκης Νίκος Μαμάκης Στέφανος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27-05-2018 11:00 Λίντο Μίνι αγόρια Χαρίτος Μαρίνος Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
27-05-2018 11:00 Ρέθυμνο Μίνι κορίτσια Καθαράκης Βασίλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
26-05-2018 18:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Καρανικόλα Αλεξάνδρα Γερμανής Βαγγέλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
26-05-2018 16:30 Λίντο Παμπαίδων Μαμάκης Στέφανος Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
26-05-2018 16:00 Σητεία Παμπαίδων Σκανδαλάκης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ
26-05-2018 16:00 Σούδα Μίνι αγόρια Δημητρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑΧ 2000 – ΧΑΝΙΑ BC
26-05-2018 16:00 Αλικαρνασσός Παγκορασίδων Καρανικόλα Αλεξάνδρα Γερμανής Βαγγέλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
26-05-2018 15:00 Λίντο Παμπαίδων Μαρκάκης Γιώργος
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
26-05-2018 14:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων Χαρίτος Μαρίνος Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΟΦΗ 2
26-05-2018 13:30 Β.Α.Κ Παγκορασίδων Γερμανής Βαγγέλης Μαμάκης Στέφανος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
26-05-2018 13:30 Χανίων Παμπαίδων Αρτεμάκη Δόμνα Φλουρής Νίκος
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 1 – ΚΥΔΩΝ 1
26-05-2018 13:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων Χαρίτος Μαρίνος Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
26-05-2018 12:30 Χερσόνησος Παμπαίδων Στιβακτάκης Γιάννης Μαρκάκης Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26-05-2018 12:00 Σούδα Παμπαίδων Μακρογιάννης Γιάννης Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 1 – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
26-05-2018 11:00 Χερσόνησος Εφήβων Στιβακτάκης Γιάννης Μαρκάκης Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ
Εργασιακό Ηρακλείου:
01-06-2018 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Επιτροπάκης ΓιώργοςΜαλλιαράκη Μαρίνα
ΚΟΚΚΑΛΗΣ – ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
01-06-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαραγκάκης Ανδρέας Ζοφοριανάκης Γιάννης
SMED – CRETAPHON
01-06-2018 20:45 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία Επιτροπάκης ΓιώργοςΜαλλιαράκη Μαρίνα
ΟΠΤΙΚΟΙ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
01-06-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαραγκάκης Ανδρέας Κατσιέρης Βασίλης
ΧΑΟΧ – INTERNUS
01-06-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Μαγκανάς Ανδρέας Κατσιέρης Βασίλης
ARTCAR RENTAL – CRETA GAS
31-05-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Χαρίτος Μαρίνος Μαμάκης Στέφανος
ΘΗΣΕΑΣ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
προβολή
31-05-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Χαρίτος Μαρίνος Μαρκάκης Γιώργος
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
προβολή
31-05-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Τσάμης Αχιλλέας Τσεχερίδης Δαβίδ
ΕΥΦΑΗ – CGP
30-05-2018 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Μακρής Παναγιώτης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
30-05-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καρανικόλα Αλεξάνδρα Στιβακτάκης Γιάννης
COSMOS SPORT – ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
30-05-2018 20:45 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Μακρής Παναγιώτης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΑΛΑΓΝΙ
30-05-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Καρανικόλα Αλεξάνδρα Στιβακτάκης Γιάννης
ΠΥΡΟΣ/ΣΕΑΠ – ΜΕΣΣΑΡΑ
30-05-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Σκανδαλάκης Νίκος Γερμανής Βαγγέλης
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ – ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
29-05-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Πίπλιος Παναγιώτης Στιβακτάκης Γιάννης
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ – Π. ΟΦΗ
29-05-2018 22:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καρανικόλα Έλενα Χρυσός Θάνος
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΡΩΜΑΝΟΣ
29-05-2018 20:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία Καρανικόλα Έλενα Χρυσός Θάνος
ΣΕΠΑΣΥΤ – ΕΛΜΕ
29-05-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία Πίπλιος Παναγιώτης Βαρελτζή Αργυρώ
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΤΡΗΣ
29-05-2018 19:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Σκανδαλάκης Νίκος Μαμάκης Στέφανος
ENVERSE – Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ
29-05-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Μαγκανάς Ανδρέας Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΠΑΓΝΗ
25-05-2018 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Μαραγκάκης Ανδρέας Κατσιέρης Βασίλης
ΤΕΕ/ΤΑΚ – ICTS HELLAS
25-05-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία Σκανδαλάκης Νίκος Μαμάκης Στέφανος
ΜΕΣΣΑΡΑ – ΙΤΕ
25-05-2018 20:45 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Μαραγκάκης Ανδρέας Κατσιέρης Βασίλης
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ – ΣΚΟΥΡΑΣ
25-05-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Σκανδαλάκης Νίκος Μαμάκης Στέφανος
ARTCAR RENTAL – ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
25-05-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία Γερμανής Βαγγέλης Κατσούγκρης Τιμολέων
OFF ROAD – ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ