Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL (22η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
1. | ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | Μανδαλενάκης Ε., Ζιουτος Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ. | |
2. | ΦΑΙΣΤΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ | ΒΟΡΡΩΝ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Καούρας Γ. | |
3. | ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΖΑΡΟΣ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Ξυπάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Μάτσας Κ. | |
4. | ΜΟΙΡΕΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ | ΖΑΡΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Βασάκης Γ. Ε., Ελευθεράκης Σ., Μπλαβάκης Ε. | |
5. | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Ζερβάκης Ε. Γ., Καρατζάς Γ., Μερκουλίδης Ν. | |
6. | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΠΑΝΟΜ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Μοχιανάκης Α. | |
7. | ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΟΡΟΣ | ΕΛΙΑΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Μαυρουδής Δ., Δρακουλάκης Κ., Ψαρράς Κ. | |
8. | Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΓΟΡΤΥΣ | ΠΑΛΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:30 | Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Ι. | |
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL (22η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
9. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΛΙΝΤΟ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α. | |
10. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | Μάτσας Κ., Σιγανού Γ., Σαρόγλου Ε. | |
11. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Ζαφείρης Α., Κασαπάκης Α., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ. | |
12. | ΔΙΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) |
|
13. | Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΣΗΜΙ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Παπαδάκης Φ., Κυριακόπουλος Κ., Μισάι Δ. | |
14. | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Αδαμάκης Ζ. Θ., Φανουράκη Μ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος) |
|
15. | ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΑΜΑΣΤΑ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Δευτέρα | 18/02/19 | 16:00 | Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. | |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
16. | ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | Σπινάκης Ν., Μοχιανάκης Α., Τουρλουκάκη Χ. | |
17. | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΒΟΝΗ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπεκιράκης Ι. | |
18. | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΜΟΧΟΣ | ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | Περτσελάκης Γ., Κασαπάκης Α., Θέμελη Π. | |
19. | ΕΘΝΙΚΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 17/02/19 | 12:00 | Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Μισάι Δ. | |
20. | ΔΩΡΙΕΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χναράκης Δ., Σαρόγλου Ε. | |
21. | ΓΑΡΙΠΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ | ΓΑΡΙΠΑΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Ρεμιδιανάκης Δ., Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ. | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
22. | ΑΣΙΤΕΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΑΣΙΤΩΝ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε. | |
23. | ΟΦΑΜ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 16/02/19 | 16:00 | Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Κυριακόπουλος Κ. | |
24. | ΔΑΦΝΕΣ – ΡΑΥΚΟΣ | ΔΑΦΝΩΝ | Κυριακή | 17/02/19 | 11:00 | Ελευθεράκης Σ., Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε. | |
25. | ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – Ε.Γ.Ο.Η | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 17/02/19 | 11:00 | Καρατζάς Γ., Ζερβάκης Ε. Γ., Κατσογιάννης Η. | |
26. | ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ | ΠΑΛΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 12:30 | Σαμιωτάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Μαυρουδής Ι. | |
27. | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Σφακιανάκης Ε. Μ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ. | |
Γ΄ Κατηγορία (16η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
28. | ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | Σταυράκης Γ., Καρατζάς Γ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ. | |
29. | ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ | ΓΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ., Φανουράκη Μ. | |
30. | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:30 | Ψαρράς Κ., Κώστας Κ., Μπαλίδης Α. | |
31. | ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 12:00 | Συναδινάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος) |
|
32. | ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΡΟΔΙΑ | ΒΙΑΝΝΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Περτσελάκης Γ., Δρακάκης Α., Μπατζακάκη Β. | |
33. | ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | Ζιουτος Κ., Μπεκιράκης Ι., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ. |
Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (16-17/2)
Παρακολουθήστε στους παρακάτω πίνακες τους διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.
Δημοσίευση:
Eπιμέλεια: