Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL (24η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης) |
2-1 |
2. | ΖΑΡΟΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ | ΖΑΡΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Παπαδάκης Φ., Μπαλίδης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης) |
|
3. | ΦΑΙΣΤΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | ΒΟΡΡΩΝ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Αδαμάκης Α. Θ., Περτσελάκης Γ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) |
|
4. | ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΝΟΜ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Ζερβάκης Ε. Γ., Μερκουλίδης Ν., Θέμελη Π. (Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος) |
|
5. | ΜΟΙΡΕΣ – ΓΟΡΤΥΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Μανδαλενάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Μισάι Δ. (Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης) |
|
6. | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΠΟΡΟΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Σπινάκης Ν., Κρασαγάκης Χ., Καούρας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος) (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος) |
|
7. | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Βασάκης Γ. Ε., Ψαρράς Κ., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος) (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) |
|
8. | Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Κυριακή | 03/03/19 | 18:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Κασαπάκης Α., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) |
|
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL (24η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΡΟΥΒΑΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ., Ρεμιδιανάκης Δ. (Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος) |
4-0 |
10. | ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΛΙΝΤΟ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος) (Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος) |
1-2 |
11. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | Κώστας Κ., Θέμελη Π., Κλαμπατσέας Χ. (Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής) |
1-1 |
12. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | Μπαλίδης Α., Καζόγλου Χ., Παπαδάκης Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης) (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) |
4-0 |
13. | ΔΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) |
|
14. | Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος) (Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος) |
|
15. | Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΑΜΑΣΤΑ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 18:30 | Κρασαγάκης Χ., Ζερβάκης Ε. Γ., Καούρας Γ. (Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος) |
|
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | Περτσελάκης Γ., Μισάι Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ. | 0-3 |
17. | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 17:30 | Ξυπάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ. | 3-1 |
18. | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΒΟΝΗ | ΠΟΑ | Σάββατο | 02/03/19 | 18:00 | Δασκαλάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Μπεκιράκης Ι. | 0-4 |
19. | ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 11:00 | Μαστορίδης Δ., Κασαπάκης Α., Κατσογιάννης Η. | |
20. | ΔΩΡΙΕΑΣ – ΜΟΧΟΣ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σιγανού Γ., Καζόγλου Χ. | |
21. | ΓΑΡΙΠΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΓΑΡΙΠΑΣ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Καρατζάς Γ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ., Κλαμπατσέας Χ. | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΟΦΑΜ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 02/03/19 | 16:00 | Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ. | 1-2 |
23. | ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ | ΔΑΦΝΩΝ | Κυριακή | 03/03/19 | 11:00 | Ψαρράς Κ., Βασάκης Γ. Ε., Σαμιωτάκης Ε. | |
24. | ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΑΣΙΤΕΣ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 03/03/19 | 12:00 | Κυριακόπουλος Κ., Ζιουτος Κ., Τουρλουκάκη Χ. | |
25. | ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΡΑΥΚΟΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Χριστουλάκης Ε., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ. | |
26. | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | Φερετζάκης Ν., Συναδινάκης Κ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε. | |
27. | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 16:00 | Ρεμιδιανάκης Δ., Σταυράκης Γ., Μπεκιράκης Ι. | |
Γ΄ Κατηγορία (18η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΙΝΙ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Δρακάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος) |
2-1 |
29. | ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΜΟΙΡΩΝ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | Φερετζάκης Ν., Ζιουτος Κ., Φανουράκη Μ. | 1-0 |
30. | ΡΟΔΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σπινάκης Ν., Ψαρράς Κ. | 1-6 |
31. | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 03/03/19 | 11:00 | Συναδινάκης Κ., Σιγανού Γ., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ. | |
32. | ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 03/03/19 | 12:30 | Σταυράκης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι. | |
33. | ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 18:00 | Μπλαβάκης Ε., Ζαφείρης Α., Σαρόγλου Ε. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.