Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL (28η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΓΟΡΤΥΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ρεμιδιανάκης Δ. (Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης) |
1-1 |
2. | ΠΑΝΟΜ – ΡΩΜΑΝΟΣ | ΜΑΛΙΩΝ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Μοχιανάκης Α. (Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης) |
2-2 |
3. | Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΠΟΡΟΣ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαυρουδής Ι. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) |
1-4 |
4. | ΜΙΝΩΙΚΗ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος) (Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος) |
3-2 |
5. | Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος) |
4-3 |
6. | ΖΑΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΖΑΡΟΥ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Δ., Περτσελάκης Γ. (Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης) |
2-1 |
7. | ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ | ΒΟΡΡΩΝ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) |
1-2 |
8. | ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης) |
1-0 |
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL (28η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΔΑΜΑΣΤΑ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μαυραντωνάκης Α. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος) |
|
10. | ΑΣΗΜΙ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΑΣΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Φερετζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) |
|
11. | ΛΙΝΤΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Μάτσας Κ., Ψαρράς Κ., Τουρλουκάκη Χ. (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) |
|
12. | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ | ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Μ., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος) |
|
13. | Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης) |
|
14. | ΡΟΥΒΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) |
|
15. | ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΔΙΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Ζερβάκης Ε. Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Συναδινάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος) (Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής) |
|
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΜΟΧΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΜΟΧΟΥ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Μπαλίδης Α., Σπινάκης Ν., Δρακωνάκης Ε. | 4-2 |
17. | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΠΟΑ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Πατεμτζής Γ., Ζαφείρης Α., Ζαχαριά Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης) |
4-0 |
18. | ΕΘΝΙΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Αδαμάκης Α. Θ., Καρατζάς Γ., Φανουράκη Μ. | 3-3 |
19. | ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:30 | Παπαδάκης Φ., Κώστας Κ., Χριστουλάκης Ε. | 4-1 |
20. | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΩΡΙΕΑΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:30 | Μαστορίδης Δ., Καζόγλου Χ., Χιωτέλης Κ. | |
21. | ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΓΑΡΙΠΑ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Φ., Σίσκος Τ. | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Ρεμιδιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ. | |
23. | ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – Ε.Γ.Ο.Η | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) |
|
24. | ΑΣΙΤΕΣ – ΡΑΥΚΟΣ | ΑΣΙΤΩΝ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Κρασαγάκης Χ., Ελευθεράκης Σ., Μισάι Δ. | |
25. | ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΧΕΙΜΑΡΟΣ | ΠΑΛΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Σπινάκης Ν., Σαμιωτάκης Ε., Μπεκιράκης Ι. | |
26. | ΔΑΦΝΕΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΔΑΦΝΩΝ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Ζιουτος Κ., Δρακουλάκης Κ., Μπαλίδης Α. | |
27. | ΟΦΑΜ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κλαμπατσέας Χ. | |
Γ΄ Κατηγορία (21η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΙΝΙ – ΡΟΔΙΑ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/19 | 16:00 | Σταυράκης Γ., Συναδινάκης Κ., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος) |
2-2 |
29. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 30/03/19 | 19:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ., Μπεκιράκης Ι. | 3-3 |
30. | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 31/03/19 | 11:00 | Ψαρράς Κ., Μάτσας Κ., Φαρσάρης Ε. | |
31. | ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 31/03/19 | 12:00 | Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σίσκος Τ. | |
32. | ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ | ΑΡΧΑΝΩΝ | Κυριακή | 31/03/19 | 12:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Κασαπάκης Α., Ζαχαριά Μ. | |
33. | ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | Μοχιανάκης Α., Καζόγλου Χ., Δρακάκης Α. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.