Αναλυτικά οι διαιτητές:
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ “Το Χαμόγελο Του Παιδιού” (4η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
1. | ΜΟΙΡΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ | ΜΟΙΡΩΝ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Ελευθεράκης Σ. | |
2. | ΖΑΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΖΑΡΟΥ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε. | |
3. | ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Ελευθεράκης Σ., Ξυπάκης Γ. | |
4. | Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | Σπινάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Σαρόγλου Ε. | |
5. | Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΟΜ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ. | |
6. | ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ | ΔΑΜΑΣΤΑΣ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | Ζερβάκης Ε. Γ., Μαυραντωνάκης Α., Καρατζάς Γ. | |
7. | ΓΟΡΤΥΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε. | |
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ (4η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
8. | ΑΣΙΤΕΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ | ΑΣΙΤΩΝ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Φερετζάκης Ν., Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π. | |
9. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Μανδαλενάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Δρακουλάκης Κ. | |
10. | ΒΟΝΗ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Ε., Σιγανού Γ. | |
11. | ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΡΟΥΒΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι. | |
12. | ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – Ε.Γ.Ο.Η | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Πατεμτζής Γ., Κατσογιάννης Η., Σαρόγλου Ε. | |
13. | ΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ | ΒΟΡΡΩΝ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Σφακιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Καζόγλου Χ. | |
14. | ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΣΗΜΙ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σιγανού Γ., Μπεκιράκης Ι. | |
15. | ΔΙΑΣ – ΛΙΝΤΟ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | Φερετζάκης Ν., Ζαχαριά Μ., Τζανάκης Δ. | |
16. | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:15 | Βασάκης Γ. Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π. | |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
17. | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Καρατζάς Γ., Μάτσας Κ., Γαλενιανός Α. | |
18. | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ | ΑΕΚ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Τζανάκης Δ. | |
19. | ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 06/10/19 | 11:00 | Καρατζάς Γ., Δρακωνάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ. | |
20. | ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΜΟΧΟΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 06/10/19 | 11:00 | Ζιουτος Κ., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η. | |
21. | ΕΘΝΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 06/10/19 | 11:00 | Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι., Καταχανάκης Η. (. | |
22. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:15 | Περτσελάκης Γ., Ζιουτος Κ., Κατσογιάννης Η. | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
23. | ΟΦΑΜ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Δασκαλάκης Α., Ξυπάκης Γ., Μασέλη Φ. | |
24. | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Κέφης Δ. (. | |
25. | ΡΑΥΚΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Δασκαλάκης Ι., Ζαχαριά Μ., Κανταρτζόγλου Δ. | |
26. | ΔΑΦΝΕΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΔΑΦΝΩΝ | Κυριακή | 06/10/19 | 11:30 | Κυριακόπουλος Κ., Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε. | |
27. | Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΤΥΛΙΣΟΣ | ΠΑΛΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 06/10/19 | 13:00 | Βασάκης Γ. Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π. | |
28. | ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 06/10/19 | 16:00 | Χριστουλάκης Ε., Καζόγλου Χ., Σκρεπέτος Σ. | |
Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ (1η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
29. | ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Κλαμπατσέας Χ., Κρασαγάκης Χ., Ζουρμπάκης Α. | |
30. | ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζιουτος Κ., Αξιώτης Ε. | |
31. | ΙΝΙ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 05/10/19 | 16:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Τζανάκη Μ. | |
32. | ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 06/10/19 | 11:00 | Ελευθεράκης Σ., Κλαμπατσέας Χ. | |
33. | ΘΕΡΙΣΣΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 06/10/19 | 12:00 | Φερετζάκης Ν., Καζόγλου Χ. | |
34. | ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 06/10/19 | 13:30 | Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ., Ζιουτος Κ. |