ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΟΠΑΦΜΑΗ 2015 | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Α/Α | |||||||||||||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | |||||||||||||||||
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | |||||||||||||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | |||||||||||||||||
ΠΑΟΚ | |||||||||||||||||
ΗΜΕΡΑ: | ΣΑΒΒΑΤΟ | ||||||||||||||||
ΓΗΠΕΔΟ | ΑΛΜΥΡΟΥ | ||||||||||||||||
1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒ. 14-3-2015 | 10.00 | 4-1 | |||||||||||||
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΠΑΟΚ | ΣΑΒ. 14-3-2015 | 11.30 | 1-2 | |||||||||||||
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΣΑΒ. 21-3-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
ΠΑΟΚ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒ. 21-3-2015 | 11.30 | ||||||||||||||
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΠΑΟΚ | ΣΑΒ. 28-3-2015 | 11.30 | ||||||||||||||
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒ. 28-3-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ) | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΣΑΒ. 4-4-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΠΑΟΚ | ΣΑΒ. 4-4-2015 | 11.30 | ||||||||||||||
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΣΑΒ. 25-4-2015 | 11.30 | ||||||||||||||
ΠΑΟΚ | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΣΑΒ. 25-4-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΠΑΟΚ | ΣΑΒ. 2-5-2015 | 11.30 | ||||||||||||||
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΣΑΒ. 2-5-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ | ΣΕ 2 ΓΥΡΟΥΣ | ||||||||||||||
2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ||||||||||||||||
3 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ||||||||||||||||
4 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2000-01 | |||||||||||||||
5 | ΠΟΑ 1 | ||||||||||||||||
6 | Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11Χ11 | ||||||||||||||||
2 | |||||||||||||||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||||||||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 10.00 | 1-0 | |||||||||||||
ΠΟΑ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 11.00 | 2-0 | |||||||||||||
0 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 14-3-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||||||||||||
2η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||||||||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΠΟΑ 1 | ΣΑΒ 21-3-2015 | 11.00 | ||||||||||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 21-3-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | 0 | ΣΑΒ 21-3-2015 | ΡΕΠΟ | ||||||||||||||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||||||||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 11.00 | ||||||||||||||
ΠΟΑ 1 | 0 | ΣΑΒ 28-3-2015 | ΡΕΠΟ | ||||||||||||||
4η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||||||||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΣΑΒ 4-4-2015 | 11.00 | ||||||||||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΠΟΑ 1 | ΣΑΒ 4-4-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
0 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 4-4-2015 | ΡΕΠΟ | ||||||||||||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||||||||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
ΠΟΑ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 11.00 | ||||||||||||||
0 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 25-4-2015 | ΡΕΠΟ | ||||||||||||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||||||||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 2-5-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
ΠΟΑ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΣΑΒ 2-5-2015 | 11.00 | ||||||||||||||
0 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 2-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||||||||||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||||||||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΠΟΑ 1 | ΣΑΒ 9-5-2015 | 11.00 | ||||||||||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 9-5-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | 0 | ΣΑΒ 9-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||||||||||||
8η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||||||||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 16-5-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 16-5-2015 | 11.00 | ||||||||||||||
ΠΟΑ 1 | 0 | ΣΑΒ 16-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||||||||||||
9η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||||||||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΣΑΒ 23-5-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΠΟΑ 1 | ΣΑΒ 23-5-2015 | 11.00 | ||||||||||||||
0 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 23-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||||||||||||
10η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||||||||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 30-5-2015 | 10.00 | ||||||||||||||
ΠΟΑ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 30-5-2015 | 11.00 | ||||||||||||||
0 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 30-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||||||||||||
1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | |||||||||
2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | ||||||||
3 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | |||||||||
4 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΗΛΙΚΙΕΣ: 2000-01 | ||||||||
5 | ΜΙΝΩΙΚΗ | |||||||||
6 | ΠΟΑ 2 | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Β΄ | ||||||||
7 | ΟΦΗ 1 | |||||||||
8 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | |||||||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΣΑΒ 14-3-2015 | 10.00 | 1-0 | ||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΣΑΒ 14-3-2015 | 11.00 | 3-0 | ||||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΟΦΗ 1 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 12.00 | 5-1 | ||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΠΟΑ 2 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 9.00 | 0-2 | ||||||
2η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΣΑΒ 21-3-2015 | 10.00 | 0-2 | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΛΙΝΤΟ 1 | ΣΑΒ 21-3-2015 | 11.00 | 1-2 | ||||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ | ΣΑΒ 21-3-2015 | 12.00 | 0-2 | ||||||
ΠΟΑ 2 | ΟΦΗ 1 | ΣΑΒ 21-3-2015 | 9.00 | 0-0 | ||||||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 9.00 | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 10.00 | |||||||
ΠΟΑ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΣΑΒ 28-3-2015 | 12.00 | |||||||
ΟΦΗ 1 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΣΑΒ 28-3-2015 | 11.00 | |||||||
4η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΣΑΒ 4-4-2015 | 12.00 | |||||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΠΟΑ 2 | ΣΑΒ 4-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΟΦΗ 1 | ΣΑΒ 4-4-2015 | 9.00 | |||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΣΑΒ 4-4-2015 | 10.00 | |||||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΠΟΑ 2 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 10.00 | |||||||
ΟΦΗ 1 | ΜΙΝΩΙΚΗ | ΣΑΒ 25-4-2015 | 9.00 | |||||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΛΙΝΤΟ 1 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 12.00 | |||||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΟΦΗ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΣΑΒ 2-5-2015 | 10.00 | |||||||
ΠΟΑ 2 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΣΑΒ 2-5-2015 | 12.00 | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΣΑΒ 2-5-2015 | 11.00 | |||||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΣΑΒ 2-5-2015 | 9.00 | |||||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΣΑΒ 9-5-2015 | 11.00 | |||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΟΦΗ 1 | ΣΑΒ 9-5-2015 | 10.00 | |||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΠΟΑ 2 | ΣΑΒ 9-5-2015 | 12.00 | |||||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΜΙΝΩΙΚΗ | ΣΑΒ 9-5-2015 | 9.00 |
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ||||||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ | |||||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ||||||||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΗΛΙΚΙΕΣ: 2000-01 | |||||||||
ΑΟΤ | ||||||||||
ΟΦΗ 2 | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Γ΄ | |||||||||
ΟΦΗ – ΠΑΝΟΜ | ||||||||||
ΜΟΙΡΕΣ | ||||||||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 12.00 | 1-1 | ||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΜΟΙΡΕΣ | ΣΑΒ 14-3-2015 | 10.00 | 3-0 | ||||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΟΦΗ – ΠΑΝΟΜ | ΣΑΒ 14-3-2015 | 9.00 | 0-2 | ||||||
ΑΟΤ | ΟΦΗ 2 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 11.00 | 1-0 | ||||||
2η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΣΑΒ 21-3-2015 | 10.00 | 2-2 | ||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΣΑΒ 21-3-2015 | 9.00 | 2-1 | ||||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΑΟΤ | ΣΑΒ 21-3-2015 | 11.00 | 0-5 | ||||||
ΟΦΗ 2 | ΟΦΗ – ΠΑΝΟΜ | ΣΑΒ 21-3-2015 | 12.00 | 1-1 | ||||||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 11.00 | |||||||
ΑΟΤ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 10.00 | |||||||
ΟΦΗ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 9.00 | |||||||
ΟΦΗ – ΠΑΝΟΜ | ΜΟΙΡΕΣ | ΣΑΒ 28-3-2015 | 12.00 | |||||||
4η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΟΤ | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΣΑΒ 4-4-2015 | 10.00 | |||||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΟΦΗ 2 | ΣΑΒ 4-4-2015 | 9.00 | |||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΟΦΗ – ΠΑΝΟΜ | ΣΑΒ 4-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΜΟΙΡΕΣ | ΣΑΒ 4-4-2015 | 12.00 | |||||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΟΦΗ 2 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΟΦΗ – ΠΑΝΟΜ | ΑΟΤ | ΣΑΒ 25-4-2015 | 10.00 | |||||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 12.00 | |||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 9.00 | |||||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΟΦΗ – ΠΑΝΟΜ | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΣΑΒ 2-5-2015 | 12.00 | |||||||
ΟΦΗ 2 | ΜΟΙΡΕΣ | ΣΑΒ 2-5-2015 | 11.00 | |||||||
ΑΟΤ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΣΑΒ 2-5-2015 | 10.00 | |||||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΣΑΒ 2-5-2015 | 9.00 | |||||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΣΑΒ 9-5-2015 | 12.00 | |||||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΟΦΗ – ΠΑΝΟΜ | ΣΑΒ 9-5-2015 | 11.00 | |||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΟΦΗ 2 | ΣΑΒ 9-5-2015 | 9.00 | |||||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΑΟΤ | ΣΑΒ 9-5-2015 | 10.00 |
1 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | |||||||||
2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ | ||||||||
3 | ΑΟΚ | |||||||||
4 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΗΛΙΚΙΕΣ: 2000-01 | ||||||||
5 | ΠΑΟ | |||||||||
6 | ΠΟΑ 3 | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Δ΄ | ||||||||
7 | ΡΑΥΚΟΣ | |||||||||
8 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | |||||||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 10.00 | 2-0 | ||||||
ΑΟΚ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 9.00 | 3-0 | ||||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΡΑΥΚΟΣ | ΣΑΒ 14-3-2015 | 11.00 | 3-0 | ||||||
ΠΑΟ | ΠΟΑ 3 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 12.00 | 0-2 | ||||||
2η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΟΚ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΣΑΒ 21-3-2015 | 10.00 | 2-0 | ||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΣΑΒ 21-3-2015 | 11.00 | 0-5 | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΠΑΟ | ΣΑΒ 21-3-2015 | 9.00 | 2-1 | ||||||
ΠΟΑ 3 | ΡΑΥΚΟΣ | ΣΑΒ 21-3-2015 | 12.00 | 3-0 | ||||||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΣΑΒ 28-3-2015 | 12.00 | |||||||
ΠΑΟ | ΑΟΚ | ΣΑΒ 28-3-2015 | 9.00 | |||||||
ΠΟΑ 3 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 11.00 | |||||||
ΡΑΥΚΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 10.00 | |||||||
4η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΠΑΟ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΣΑΒ 4-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΠΟΑ 3 | ΣΑΒ 4-4-2015 | 12.00 | |||||||
ΑΟΚ | ΡΑΥΚΟΣ | ΣΑΒ 4-4-2015 | 10.00 | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΣΑΒ 4-4-2015 | 9.00 | |||||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΠΟΑ 3 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 12.00 | |||||||
ΡΑΥΚΟΣ | ΠΑΟ | ΣΑΒ 25-4-2015 | 10.00 | |||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΣΑΒ 25-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΑΟΚ | ΣΑΒ 25-4-2015 | 9.00 | |||||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΡΑΥΚΟΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΣΑΒ 2-5-2015 | 11.00 | |||||||
ΠΟΑ 3 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΣΑΒ 2-5-2015 | 10.00 | |||||||
ΠΑΟ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΣΑΒ 2-5-2015 | 9.00 | |||||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΑΟΚ | ΣΑΒ 2-5-2015 | 12.00 | |||||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΣΑΒ 9-5-2015 | 12.00 | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΡΑΥΚΟΣ | ΣΑΒ 9-5-2015 | 10.00 | |||||||
ΑΟΚ | ΠΟΑ 3 | ΣΑΒ 9-5-2015 | 9.00 | |||||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΠΑΟ | ΣΑΒ 9-5-2015 | 11.00 |
1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΓΗΠΕΔΟ : ΗΡΟΔΟΤΟΥ | |||||
2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ||||||
3 | ΛΙΝΤΟ 1 | ||||||
4 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2002-03 | |||||
5 | ΟΦΗ 1 | ||||||
6 | ΠΟΑ 1 | Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11Χ11 | |||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 11.00 | 0-0 | |||
ΟΦΗ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 10.00 | 2-1 | |||
ΠΟΑ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 14-3-2015 | 12.00 | 0-1 | |||
2η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΟΦΗ 1 | ΣΑΒ 21-3-2015 | 12.00 | 0-0 | |||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 21-3-2015 | 10.00 | 0-1 | |||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΠΟΑ 1 | ΣΑΒ 21-3-2015 | 11.00 | 4-0 | |||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΠΟΑ 1 | ΣΑΒ 28-3-2015 | 12.00 | ||||
4η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΣΑΒ 4-4-2015 | 10.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΟΦΗ 1 | ΣΑΒ 4-4-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 4-4-2015 | 12.00 | ||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 25-4-2015 | 12.00 | ||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 2-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΣΑΒ 2-5-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 2-5-2015 | 12.00 | ||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΟΦΗ 1 | ΣΑΒ 9-5-2015 | 10.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 9-5-2015 | 11.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΠΟΑ 1 | ΣΑΒ 9-5-2015 | 12.00 | ||||
8η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 16-5-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 16-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΠΟΑ 1 | ΣΑΒ 16-5-2015 | 12.00 | ||||
9η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΣΑΒ 23-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΟΦΗ 1 | ΣΑΒ 23-5-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 23-5-2015 | 12.00 | ||||
10η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒ 30-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒ 30-5-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΣΑΒ 30-5-2015 | 12.00 |
1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 |
|
|||||
2 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ||||||
3 | ΑΟΤ | ||||||
4 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ||||||
5 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΓΗΠΕΔΟ :ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | |||||
6 | ΛΙΝΤΟ 2 | ||||||
7 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2002-03 | |||||
8 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ||||||
9 | ΠΑΟ 1 | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ 11Χ11 | ||||
10 | ΠΟΑ 2 | ||||||
1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 2-3 | |||
ΑΟΤ | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 2-1 | |||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 1-0 | |||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 13.00 | 1-0 | |||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 9.00 | 0-0 | |||
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 13.00 | 2-7 | |||
ΑΟΤ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | 4-1 | |||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | 0-0 | |||
ΠΑΟ 1 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 9.00 | 1-3 | |||
ΠΟΑ 2 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | 2-2 | |||
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 9.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 13.00 | ||||
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | ||||
ΑΟΤ | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 9.00 | ||||
ΠΟΑ 2 | ΠΑΟ 1 | ΣΑΒ. 4-4-2015 | 13.00 | ||||
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 13.00 | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 9.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||
ΠΑΟ 1 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΟΤ | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 13.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 9.00 | ||||
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 13.00 | ||||
ΠΑΟ 1 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 2 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 9.00 | ||||
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΣΚΟΡ |
||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 9.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 11.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 10.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 12.00 | ||||
ΠΟΑ 2 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 13.00 | ||||
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 13.00 | ||||
ΑΟΤ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 10.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 11.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 9.00 | ||||
ΠΑΟ 1 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 12.00 |
1 | ΜΟΙΡΕΣ |
|
|||||
2 | ΑΜΝΙΣΟΣ | ||||||
3 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ||||||
4 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ||||||
5 | ΛΙΝΤΟ 3 | ΓΗΠΕΔΟ :ΛΙΝΤΟ | |||||
6 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ||||||
7 | ΟΦΗ 2 | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2002-03 | |||||
8 | ΠΑΟ 2 | ||||||
9 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ΄ 11Χ11 | ||||
10 | |||||||
1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 2-0 | |||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | 0 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 9.00 | 1-1 | |||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 4-0 | |||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 0-1 | |||
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΜΝΙΣΟΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | 3-2 | |||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | 0-4 | |||
ΠΑΟ 2 | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 9.00 | 1-7 | |||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | 2-1 | |||
0 | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 9.00 | ||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ 2 | 0 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΠΑΟ 2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΜΝΙΣΟΣ | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 9.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | ||||
0 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | ||||
ΑΜΝΙΣΟΣ | 0 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΟΦΗ 2 | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||
ΠΑΟ 2 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 9.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | 0 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 9.00 | ||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | ||||
ΟΦΗ 2 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΜΝΙΣΟΣ | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 9.00 | ||||
ΠΑΟ 2 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||
0 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 12.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 9.00 | ||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ 2 | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 10.00 | ||||
0 | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | 0 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 9.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 10.00 | ||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 12.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 11.00 |
1 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ||||||||
2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ | |||||||
3 | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ||||||||
4 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΗΛΙΚΙΕΣ: 2002-03 | |||||||
5 | ΠΑΟΚ | ||||||||
6 | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8Χ8 | |||||||
7 | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ||||||||
8 | ΟΦΑ | ||||||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 5-3 | |||||
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΟΦΑ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 0-6 | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 1-2 | |||||
ΠΑΟΚ | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 9.00 | 7-2 | |||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
2η Αγωνιστική | |||||||||
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | 5-4 | |||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | 4-3 | |||||
ΟΦΑ | ΠΑΟΚ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | 2-4 | |||||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 9.00 | 0-7 | |||||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | ||||||
ΠΑΟΚ | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 9.00 | ||||||
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΟΦΑ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
4η Αγωνιστική | |||||||||
ΠΑΟΚ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 9.00 | ||||||
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΟΦΑ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||||
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΠΑΟΚ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 9.00 | ||||||
ΟΦΑ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | ||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 9.00 | ||||||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΟΦΑ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||||
ΠΑΟΚ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||
ΟΦΑ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 9.00 | ||||||
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΠΑΟΚ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 |
1 | ΑΕΚ | ||||||||
2 | ΟΦΗ -ΓΟΡΤΥΣ | ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ | |||||||
3 | ΠΟΑ 3 | ||||||||
4 | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΗΛΙΚΙΕΣ: 2002-03 | |||||||
5 | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ||||||||
6 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8Χ8 | |||||||
7 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π. | ||||||||
8 | ΑΣΙΤΕΣ | ||||||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||
ΑΕΚ | ΟΦΗ -ΓΟΡΤΥΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 4-2 | |||||
ΠΟΑ 3 | ΑΣΙΤΕΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 2-1 | |||||
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π. | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 9.00 | 2-3 | |||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 6-1 | |||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
2η Αγωνιστική | |||||||||
ΠΟΑ 3 | ΑΕΚ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 9.00 | 6-7 | |||||
ΟΦΗ -ΓΟΡΤΥΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | 0-3 | |||||
ΑΣΙΤΕΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | 4-4 | |||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π. | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | 1-11 | |||||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||
ΑΕΚ | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 9.00 | ||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΠΟΑ 3 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | ΟΦΗ -ΓΟΡΤΥΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π. | ΑΣΙΤΕΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | ||||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
4η Αγωνιστική | |||||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΑΕΚ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 9.00 | ||||||
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||||
ΠΟΑ 3 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π. | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||||
ΟΦΗ -ΓΟΡΤΥΣ | ΑΣΙΤΕΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | ||||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||
ΑΕΚ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π. | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | ||||||
ΑΣΙΤΕΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 9.00 | ||||||
ΟΦΗ -ΓΟΡΤΥΣ | ΠΟΑ 3 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π. | ΑΕΚ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | ||||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | ΑΣΙΤΕΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΟΦΗ -ΓΟΡΤΥΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||||
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΠΟΑ 3 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 9.00 | ||||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||
ΑΣΙΤΕΣ | ΑΕΚ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||||
ΟΦΗ -ΓΟΡΤΥΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Δ.Π. | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 | ||||||
ΠΟΑ 3 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||||
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 9.00 |
1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ | |||||
2 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ||||||
3 | ΛΙΝΤΟ 1 | ||||||
4 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2004-05 | |||||
5 | ΟΦΗ 1 | ||||||
6 | ΠΟΑ 1 | Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 9Χ9 | |||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 1-6 | |||
ΟΦΗ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 4-6 | |||
ΠΟΑ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 5-4 | |||
2η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | ||||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | ||||
4η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | ||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | ||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | ||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ1 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||
LINDO 1 | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 | ||||
8η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 10.00 | ||||
LINDO 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 12.00 | ||||
9η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 12.00 | ||||
10η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΕΡΓΟΤΛΕΗΣ 1 | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 12.00 |
1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 |
|
|||||
2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ||||||
3 | ΟΦΗ 2 | ||||||
4 | ΑΟΤ | ||||||
5 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΓΗΠΕΔΟ :ΠΟΑ | |||||
6 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ||||||
7 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2004-05 | |||||
8 | ΠΟΑ 2 | ||||||
9 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ 9Χ9 | ||||
10 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ||||||
1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 13.00 | 5-3 | |||
ΟΦΗ 2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 9.00 | 10-1 | |||
ΑΟΤ | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 6-2 | |||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 2-5 | |||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 1-10 | |||
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | 2-3 | |||
ΟΦΗ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 9.00 | 3-3 | |||
ΠΟΑ 2 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | 3-6 | |||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | 7-1 | |||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 13.00 | 1-7 | |||
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 9.00 | ||||
ΠΟΑ 2 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 13.00 | ||||
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ 2 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||
ΑΟΤ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 9.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 13.00 | ||||
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 9.00 | ||||
ΠΟΑ 2 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | ||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 13.00 | ||||
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΟΦΗ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||
ΑΟΤ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 13.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 9.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||
ΑΟΤ | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 | ||||
ΠΟΑ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 13.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 9.00 | ||||
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 13.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 12.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 9.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 10.00 | ||||
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 2 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 9.00 | ||||
ΑΟΤ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 12.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 11.00 | ||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 13.00 |
1 | ΜΟΙΡΕΣ |
|
|||||
2 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ||||||
3 | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ||||||
4 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ||||||
5 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΓΗΠΕΔΟ :ΚΑΝΤΙΑ | |||||
6 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ||||||
7 | ΠΑΟΚ | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2004-05 | |||||
8 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ||||||
9 | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ΄ 8Χ8 | ||||
10 | |||||||
1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 5-5 | |||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | 0 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 9.00 | 4-1 | |||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 3-3 | |||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΠΑΟΚ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 0-10 | |||
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | 2-3 | |||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | 0-3 | |||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΠΑΟΚ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | 7-2 | |||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 9.00 | 2-2 | |||
0 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||
ΠΑΟΚ | 0 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | ||||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΠΑΟΚ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||
0 | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | 0 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΠΑΟΚ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | 0 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||
ΠΑΟΚ | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΠΑΟΚ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||
0 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 12.00 | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 10.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΠΑΟΚ | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 11.00 | ||||
0 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | 0 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΠΑΟΚ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 10.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 12.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 11.00 |
1 | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | |||||||||
2 | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΓΗΠΕΔΟ : ΣΠΟΡΤΙΒΟ | ||||||||
3 | ΟΦΗ-ΑΝΑΛΗΨΗ | |||||||||
4 | ΠΑΟ 1 | ΗΛΙΚΙΕΣ: 2004-05 | ||||||||
5 | ΑΕΚ | |||||||||
6 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 | Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8Χ8 | ||||||||
7 | ΟΦΗ 3 | |||||||||
8 | ΑΜΝΙΣΟΣ | |||||||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 1-1 | ||||||
ΟΦΗ-ΑΝΑΛΗΨΗ | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 11-3 | ||||||
ΠΑΟ 1 | ΟΦΗ 3 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 1-2 | ||||||
ΑΕΚ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 9.00 | 7-2 | ||||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||
2η Αγωνιστική | ||||||||||
ΟΦΗ-ΑΝΑΛΗΨΗ | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 9.00 | |||||||
ΑΜΝΙΣΟΣ | ΑΕΚ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | |||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 | ΟΦΗ 3 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | |||||||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 9.00 | |||||||
ΑΕΚ | ΟΦΗ-ΑΝΑΛΗΨΗ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | |||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | |||||||
ΟΦΗ 3 | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | |||||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||
4η Αγωνιστική | ||||||||||
ΑΕΚ | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | |||||||
ΠΑΟ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | |||||||
ΟΦΗ-ΑΝΑΛΗΨΗ | ΟΦΗ 3 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 9.00 | |||||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | |||||||
ΟΦΗ 3 | ΑΕΚ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΑΜΝΙΣΟΣ | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΟΦΗ-ΑΝΑΛΗΨΗ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 9.00 | |||||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΟΦΗ 3 | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | |||||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | |||||||
ΑΕΚ | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 9.00 | |||||||
ΠΑΟ 1 | ΟΦΗ-ΑΝΑΛΗΨΗ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | |||||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΜΝΙΣΟΣ | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΟΦΗ 3 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 9.00 | |||||||
ΟΦΗ-ΑΝΑΛΗΨΗ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | |||||||
ΠΑΟ 1 | ΑΕΚ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 |
1 | ΜΙΝΩΙΚΗ 3 | |||||||||
2 | ΠΑΟ 2 | ΓΗΠΕΔΟ : ΣΠΟΡΤΙΒΟ | ||||||||
3 | ΠΟΑ 3 | |||||||||
4 | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΗΛΙΚΙΕΣ: 2004-05 | ||||||||
5 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | |||||||||
6 | ΣΤΑΥΡΑΚΙΑ | Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8Χ8 | ||||||||
7 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | |||||||||
8 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 | |||||||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 3 | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 9.00 | 1-5 | ||||||
ΠΟΑ 3 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 3-2 | ||||||
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 8-2 | ||||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΣΤΑΥΡΑΚΙΑ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 4-3 | ||||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||
2η Αγωνιστική | ||||||||||
ΠΟΑ 3 | ΜΙΝΩΙΚΗ 3 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | 10-1 | ||||||
ΠΑΟ 2 | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 9.00 | 3-4 | ||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | 1-8 | ||||||
ΣΤΑΥΡΑΚΙΑ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | 9-2 | ||||||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 3 | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | |||||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΠΟΑ 3 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | |||||||
ΣΤΑΥΡΑΚΙΑ | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 9.00 | |||||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||
4η Αγωνιστική | ||||||||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ 3 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | |||||||
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΣΤΑΥΡΑΚΙΑ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΠΟΑ 3 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | |||||||
ΠΑΟ 2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 9.00 | |||||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 3 | ΣΤΑΥΡΑΚΙΑ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | |||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 9.00 | |||||||
ΠΑΟ 2 | ΠΟΑ 3 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | |||||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΜΙΝΩΙΚΗ 3 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 9.00 | |||||||
ΣΤΑΥΡΑΚΙΑ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | |||||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | |||||||
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΠΟΑ 3 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | |||||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 | ΜΙΝΩΙΚΗ 3 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 9.00 | |||||||
ΠΑΟ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | |||||||
ΠΟΑ 3 | ΣΤΑΥΡΑΚΙΑ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | |||||||
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 |
1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΣΕ 2 ΓΥΡΟΥΣ | ||||
2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ||||||
3 | ΛΙΝΤΟ 1 | ||||||
4 | ΜΟΙΡΕΣ | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2006-07 | |||||
5 | ΟΦΗ – ΑΝΑΛΗΨΗ | ||||||
6 | Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8Χ8 | ||||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 0-14 | |||
ΟΦΗ – ΑΝΑΛΗΨΗ | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 4-7 | |||
0 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
2η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΟΦΗ – ΑΝΑΛΗΨΗ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | 0 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ – ΑΝΑΛΗΨΗ | 0 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
4η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΟΦΗ – ΑΝΑΛΗΨΗ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||
0 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ – ΑΝΑΛΗΨΗ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||
0 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||
0 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | 0 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
8η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ-ΑΝΑΛΗΨΗ | 0 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
9η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 11.00 | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 10.00 | ||||
0 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
10η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 10.00 | ||||
0 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 31-5-2015 | ΡΕΠΟ |
1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 |
|
|||||
2 | ΑΟΤ | ||||||
3 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ||||||
4 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ||||||
5 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΓΗΠΕΔΟ :ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | |||||
6 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ||||||
7 | ΟΦΗ 1 | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2006-07 | |||||
8 | ΠΑΟ 1 | ||||||
9 | ΠΟΑ 1 | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8Χ8 | ||||
10 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ||||||
1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 6-4 | |||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 Β | 6-3 | |||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 2-4 | |||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 9.00 | 3-4 | |||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 Α | 6-2 | |||
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΟΤ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 Α | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 9.00 | ||||
ΠΑΟ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | ||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 Β | ||||
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 9.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 Α | ||||
ΟΦΗ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00Β | ||||
ΠΑΟ 1 | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΟΤ | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00Α | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00Β | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 9.00 | ||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||
ΑΟΤ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00Α | ||||
ΟΦΗ 1 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00Β | ||||
ΠΑΟ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 9.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00Α | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00Β | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 9.00 | ||||
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΟΤ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00Α | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||
ΠΑΟ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 9.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||
ΑΣΤΕΡ.ΜΥΡΤΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00Β | ||||
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 11.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 9.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 12.00Α | ||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 12.00Β | ||||
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 12.00Β | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 11.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 12.00Α | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 9.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΑΟΤ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 10.00 |
1 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ |
|
|||||
2 | ΛΙΝΤΟ 3 | ||||||
3 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ||||||
4 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ||||||
5 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΓΗΠΕΔΟ :ΚΑΛΤΣΕΤΟ | |||||
6 | ΟΦΗ 2 | ||||||
7 | ΑΣΙΤΕΣ | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2006-07 | |||||
8 | ΠΟΑ 2 | ||||||
9 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ΄ 8Χ8 | ||||
10 | |||||||
1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 4-5 | |||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | 0 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 0-8 | |||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 9.00 | 0-8 | |||
ΟΦΗ 2 | ΑΣΙΤΕΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 5-1 | |||
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | ||||
ΠΟΑ 2 | ΑΣΙΤΕΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 9.00 | ||||
0 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 2 | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 9.00 | ||||
ΑΣΙΤΕΣ | 0 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
ΠΟΑ 2 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | ||||
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 9.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΑΣΙΤΕΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | ||||
0 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 9.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 3 | 0 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
ΑΣΙΤΕΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||
ΠΟΑ 2 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 9.00 | ||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | 0 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 2 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | ||||
ΑΣΙΤΕΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 9.00 | ||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||
ΠΟΑ 2 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΑΣΙΤΕΣ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||
0 | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 2 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 9.00 | ||||
ΑΣΙΤΕΣ | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 12.00 | ||||
0 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΣΚΟΡ | ||||
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | 0 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | ΡΕΠΟ | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 12.00 | ||||
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ | ΑΣΙΤΕΣ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 9.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΛΙΝΤΟ 3 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 11.00 |
1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | |||||||||
2 | ΠΑΟ 2 | ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ | ||||||||
3 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | |||||||||
4 | ΟΦΗ- ΓΟΡΤΥΣ | ΗΛΙΚΙΕΣ: 2006-07 | ||||||||
5 | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | |||||||||
6 | ΟΦΗ 3 | Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8Χ8 | ||||||||
7 | ΠΟΑ 3 | |||||||||
8 | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | |||||||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 3-17 | ||||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 2-2 | ||||||
ΟΦΗ- ΓΟΡΤΥΣ | ΠΟΑ 3 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 11-0 | ||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΟΦΗ 3 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 9.00 | 6-0 | ||||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||
2η Αγωνιστική | ||||||||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | |||||||
ΠΑΟ 2 | ΟΦΗ- ΓΟΡΤΥΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | |||||||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 9.00 | |||||||
ΟΦΗ 3 | ΠΟΑ 3 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | |||||||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΟΦΗ- ΓΟΡΤΥΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | |||||||
ΟΦΗ 3 | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 9.00 | |||||||
ΠΟΑ 3 | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | |||||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||||||
4η Αγωνιστική | ||||||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 9.00 | |||||||
ΟΦΗ- ΓΟΡΤΥΣ | ΟΦΗ 3 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | |||||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΠΟΑ 3 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΠΑΟ 2 | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | |||||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΟΦΗ 3 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 9.00 | |||||||
ΠΟΑ 3 | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | |||||||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΟΦΗ- ΓΟΡΤΥΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | |||||||
ΠΑΟ 2 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | |||||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΠΟΑ 3 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | |||||||
ΟΦΗ 3 | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | |||||||
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 9.00 | |||||||
ΟΦΗ- ΓΟΡΤΥΣ | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | |||||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||||
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 9.00 | |||||||
ΠΑΟ 2 | ΠΟΑ 3 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | |||||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΟΦΗ 3 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | |||||||
ΟΦΗ- ΓΟΡΤΥΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 |
1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΓΗΠΕΔΟ :ΚΑΝΤΙΑ | |||||
2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ||||||
3 | ΛΙΝΤΟ 1 | ||||||
4 | ΟΦΗ 1 | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2008-09 | |||||
5 | ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ||||||
6 | ΠΟΑ 1 | Α ‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7Χ7 | |||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΟΦΗ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 0-15 | |||
ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 2-12 | |||
ΠΟΑ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 4-5 | |||
2η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | 7-1 | |||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | 10-0 | |||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | 7-3 | |||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | ||||
4η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | ||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | ||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΟΦΗ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | ||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΟΦΗ ΑΝΑΛΗΨΗ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 | ||||
8η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΦΗ-ΑΝΑΛ. | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 12.00 | ||||
9η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 1 | ΟΦΗ-ΑΝΑΛ. | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 12.00 | ||||
10η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ-ΑΝΑΛ. | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 11.00 | ||||
ΠΟΑ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 12.00 |
1 | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ :ΗΡΟΔΟΤΟΥ | |||||
2 | ΠΑΟ | ||||||
3 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ||||||
4 | ΛΙΝΤΟ 2 | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2008-09 | |||||
5 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ||||||
6 | ΜΙΝΩΙΚΗ | Α ‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7Χ7 | |||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 2-5 | |||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 4-0 | |||
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΠΑΟ | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 1-6 | |||
2η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΜΝΙΣΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | 3-1 | |||
ΠΑΟ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | 3-0 | |||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | 6-0 | |||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΜΝΙΣΟΣ | ΠΑΟ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | ||||
4η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΠΑΟ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | ||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΠΑΟ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | ||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΠΑΟ | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | ||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΜΝΙΣΟΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||
ΠΑΟ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 | ||||
8η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΜΝΙΣΟΣ | ΠΑΟ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 10.00 | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 11.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 12.00 | ||||
9η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΠΑΟ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 10.00 | ||||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 11.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 12.00 | ||||
10η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΑΜΝΙΣΟΣ | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 10.00 | ||||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΠΑΟ | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 11.00 | ||||
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 12.00 |
1 | ΠΟΑ 2 | ΓΗΠΕΔΟ :ΚΑΛΤΣΕΤΟ | |||||
2 | ΟΦΗ 2 | ||||||
3 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ||||||
4 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΗΛΙΚΙΕΣ : 2008-09 | |||||
5 | ΜΟΙΡΕΣ | ||||||
6 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | Γ ‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7Χ7 | |||||
1η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 10.00 | 4-0 | |||
ΜΟΙΡΕΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 11.00 | 3-4 | |||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 15-3-2015 | 12.00 | 6-2 | |||
2η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΠΟΑ 2 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 12.00 | 3-0 | |||
ΟΦΗ 2 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 10.00 | 2-4 | |||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡ. 22-3-2015 | 11.00 | 2-3 | |||
3η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΠΟΑ 2 | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 10.00 | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 12.00 | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡ. 29-3-2015 | 11.00 | ||||
4η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΟΦΗ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 12.00 | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 11.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 5-4-2015 | 10.00 | ||||
5η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 10.00 | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 11.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 26-4-2015 | 12.00 | ||||
6η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 10.00 | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 3-5-2015 | 12.00 | ||||
7η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΠΟΑ 2 | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 10.00 | ||||
ΟΦΗ 2 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 12.00 | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡ. 10-5-2015 | 11.00 | ||||
8η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΠΟΑ 2 | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 10.00 | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 12.00 | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡ. 17-5-2015 | 11.00 | ||||
9η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΟΦΗ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 12.00 | ||||
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΜΟΙΡΕΣ | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 24-5-2015 | 10.00 | ||||
10η Αγωνιστική | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | ||||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 10.00 | ||||
ΜΟΙΡΕΣ | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 11.00 | ||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΚΥΡ. 31-5-2015 | 12.00 |