Aναλυτικά οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου
Α1 Κατηγορία (16η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΑΝΟΜ – ΡΩΜΑΝΟΣ | ΜΑΛΙΩΝ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Κρασαγάκης Χ., Παπαδακάκης Γ., Μαστορίδης Δ. | |
2. | Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Πατεμτζής Γ., Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ. | |
3. | ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΒΟΡΡΩΝ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Μανδαλενάκης Ε., Μαυραντωνάκης Α., Ελευθεράκης Σ. | |
4. | ΜΟΙΡΕΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Σφακιανάκης Δ., Νικολακάκης Β., Καμπιτάκης Κ. | |
5. | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Παπαδάκης Φ., Τζανακάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε. | |
6. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Τρουλινός Κ., Γιαλαμάς Ν. | |
7. | Ε.Γ.Ο.Η – ΖΑΡΟΣ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Μαυρουδής Δ., Κουράκης Ι., Κασαπάκης Α. | |
8. | Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΜΙΝΩΙΚΗ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ. | |
9. | ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Κουναλάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ. | |
Α2 Κατηγορία (14η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΛΙΝΤΟ – ΡΑΥΚΟΣ | ΔΑΦΝΩΝ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Σταυρακάκη Μ., Μπαλίδης Α., Δρακουλάκης Κ. | |
11. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ | ΠΟΑ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Λαλιώτης Γ., Λεονταράκης Θ., Καούρας Γ. | |
12. | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΔΑΜΑΣΤΑ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Πειρασμάκης Γ. | |
13. | Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΩΡΙΕΑΣ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Μουρτζάκης Ι., Καζόγλου Χ., Κατσογιάννης Η. | |
14. | ΑΝΑΛΗΨΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Φερετζάκης Ν., Κουρπάς Ν., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος) |
|
15. | Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΑΕΚ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Σταυρακάκη Ν., Βιτσαξάκης Α., Μπλαβάκης Ε. | |
16. | ΤΥΛΙΣΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Πολυχρονάκης Ι., Παπαδακάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ. | |
17. | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΣΙΤΕΣ FC | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Κασαπάκης Κ., Στεφανίδης Σ., Μάτσας Κ. | |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΠΟΡΟΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Κυριακόπουλος Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος) |
|
19. | ΒΟΝΗ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Τζανακάκης Ε., Μπούρκερ Ν., Συναδινάκης Κ. | |
20. | ΜΟΧΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΜΟΧΟΥ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Κουράκης Ι., Πλαίτης Γ., Σταυράκης Γ. | |
21. | ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 11/12/16 | 11:00 | Χριστουλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ. | |
22. | ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ | ΑΝΩΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Βασάκης Γ. Ε., Μαντσε Ν. | |
23. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ | ΡΟΥΣΣΟΧΩΡΙΩΝ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Καρατζάς Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μπαλίδης Α. | |
24. | ΧΑΡΑΥΓΗ – ΓΑΡΙΠΑ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 11/12/16 | 17:00 | Βισκαδούρος Μ., Σπινάκης Ν., Σαβουιδάκης Σ. | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 | ΒΟΡΡΩΝ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Τοπαλιδης Π., Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ. | |
26. | ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Σφακιανάκης Ε. Μ., Τουρλουκάκη Χ., Βλαχάκης Ε. | |
27. | Ο.Φ.Η. 94 – ΑΣΗΜΙ | ΒΑΚ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ζαφείρης Α. | |
28. | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 11/12/16 | 10:00 | Σπινάκης Ν., Σπαθαράκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ. | |
29. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 11/12/16 | 12:30 | Νεραντζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής) |
|
30. | ΚΟΡΑΚΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Σταυρακάκη Μ., Πειρασμάκης Γ., Γενετζάκης Ε. | |
31. | ΔΙΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΠΟΑ | Κυριακή | 11/12/16 | 18:00 | Κρασαγάκης Χ., Συναδινάκης Κ., Θέμελη Π. | |
Γ΄ Κατηγορία (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
32. | ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. – ΠΟΤΑΜΙΕΣ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Ελευθεράκης Σ., Μανδαλενάκης Ε., Μαντσε Ν. | |
33. | ΓΩΝΙΕΣ – ΙΝΙ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 10/12/16 | 15:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βιτσαξάκης Α., Θέμελη Π. | |
34. | ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ | ΓΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 11/12/16 | 12:00 | Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ., Πλαίτης Γ. | |
35. | ΡΟΚΑ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 11/12/16 | 12:00 | Δρακουλάκης Κ., Καζόγλου Χ., Βλαχάκης Ε. | |
36. | ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Κουρπάς Ν., Μαστορίδης Δ., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ) |
|
37. | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Τζώρτζογλου Φ., Κυριακόπουλος Κ., Σπαθαράκης Γ. | |
38. | ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φανουράκη Μ. |