Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σ/Κ:
Α1 Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Σάββατο (11/02/17)
15:30
Π.Α.Ο.Κρουσώνα – Φαιστός Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Ελευθεράκης Σ., Ξυπάκης Γ.
Κυριακή (12/02/17)
15:30
Ζαρός – ΠΑΝΟΜ Λαλιώτης Γ., Νικολακάκης Β., Τουρλουκάκη Χ.
Δόξα Γαλιάς – Α.Ο. Τυμπακίου Ζαχαριουδάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ.
Γιούχτας – ΕΓΟΗ Παπαδάκης Φ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.
Αθλόπολις – Ανθεστίων Πολυχρονάκης Ι., Τρουλινός Κ., Σταυρακάκη Μ.
Αλμυρός – Μοίρες Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Τζανακάκης Ε.
Ρωμανός – Ηρόδοτος Μανδαλενάκης Ε., Παπαδακάκης Γ., Καμπιτάκης Κ.
Γόρτυς – Χερσόνησος Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.
Α2 Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Σάββατο (11/02/17)
15:30
Ραύκος – Ελπίδες Κουράκης Ι., Τσαμπουράκης Γ., Κυριακόπουλος Κ.
Νέοι Ηροδότου – Ν. Εργοτέλη Πολυχρονάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Μοχιανάκης Α.
Τύλισος – Μαραθώνας Φερετζάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.
Κυριακή (12/02/17)
15:30
Α.Ο. Καμινίων – Δαμάστα Κρασαγάκης Χ., Γιαλαμάς Ν., Δρακουλάκης Κ.
Αγία Βαρβάρα – Ομόνοια Σπινάκης Ν., Μάτσας Κ., Βοριζανάκης Σ.
ΑΕΚ – Λίντο Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βιτσαξάκης Α.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Σάββατο (11/02/17)
15:30
Κανάρια – Μοχός Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπεκιράκης Ι., Σαρόγλου Ε.
Πήγασος – Βόνη Σταυρακάκη Μ., Μπλαβάκης Ε., Στέφα Ά.
Γούβες – Διαγόρας Σφακιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Ζαφείρης Α.
Κυριακή (12/02/17)
13:00
Εθνικός – Πόρος Τζανακάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.
15:30
Τριτωνία – Ηρακλής Νιπ. Μουρτζάκης Ι., Κουράκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.
Χαραυγή – Ποσειδώνας Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Μαντσε Ν.
18:15
Ερμής – Γαρίπα Μαστορίδης Δ., Καζόγλου Χ., Δρακάκης Α.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Σάββατο (11/02/17)
15:30
Δόξα Ηρ. – Α.Ε. Καμηλαρίου Συναδινάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Βλαχάκης Ε.
Πυργιώτισσα – Αναγέννηση Καρατζάς Γ., Κουρπάς Ν., Πλαίτης Γ.
Δειλινά – Ολυμπιακός Ζερβάκης Ε. Γ., Κατσογιάννης Η., Χριστουλάκης Ε.
Νέοι Μινωϊκής – Δίας Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γενετζάκης Ε.
Νέοι Αλμυρού – Ασήμι Σφακιανάκης Ε. Μ., Καμπιτάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.
Κυριακή (12/02/17)
15:30
Παλιανή – Μεταξοχώρι Περτσελάκης Γ., Ζαφείρης Α., Ψαρράς Κ.
ΟΦΗ 94 – Κόρακας Φερετζάκης Ν., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.
Γ΄ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
Σάββατο (11/02/17)
15:30
Γωνιές – Κουνάβοι Νεραντζάκης Ν., Τουρλουκάκη Χ., Βισκαδούρος Α.
Αγιος Βασίλειος / Ν. Αστέρα Μυρτιάς – Πατούχας Βοριζανάκης Σ., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.
Ρόκα – Ποταμιές Δρακουλάκης Κ., Σαβουιδάκης Σ., Μαντσε Ν.
Κυριακή (12/02/17)
11:00
Τηγανίτης – Θέρισος Ελευθεράκης Σ., Κουρπάς Ν., Γενετζάκης Ε.
Ελλ. Δαίδαλος – Αγιος Δημήτριος Κυριακόπουλος Κ., Συναδινάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.
12:00
Χείμαρος; – Ινι Σαμιωτάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Ψαρράς Κ.
15:30
Πηγαϊδάκια – Μαρτινέγκο Ζαφείρης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Βλαχάκης Ε.