Με επιτυχία συνεχίστηκε το Σαββατοκύριακο 12 και 13 Μαΐου το παιδικό τουρνουά ποδοσφαίρου του Δήμου Ηρακλείου με την διεξαγωγή της 3ης αγωνιστικής.
Έγιναν 81 παιχνίδια σε 21 γήπεδα και αθλητικά κέντρα,με επίσημους διαιτητές και ιατρούς.
Σας επισυνάπτουμε τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής ,το πρόγραμμα της 4ης όπως και τις βαθμολογίες των ομάδων στις ηλικίες 2003-04 έως και 2005-06 , όπου αγωνίζονται 11Χ11.
Στις μικρότερες ηλικίες βάση προκήρυξης δεν υπάρχει βαθμολογία.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | 0-1 | |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΟΦΗ 1 | 3-0 | |
ΠΟΑ 1 | ΑΟΑΝ | 1-0 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||
ΠΑΟ 1 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | 2-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΛΙΝΤΟ 2 | 0-5 | |
ΟΦΗ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | 3-0 | |
ΓΟΡΤΥΝΑ | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΠΟΑ 2 | 0-1 | |
ΠΑΟ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | 0-2 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΚΑΝΤΙΑ | 5-0 | |
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ | 2-1 | |
ΛΙΝΤΟ 3 | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | 1-8 | |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ | 4-1 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΙΣ 1 | ΟΦΗ 1 | 1-2 | |
ΑΟΑΝ | ΠΑΟ 1 | 1-9 | |
ΠΟΑ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | 1-1 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ
ΠΟΑ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | 2-1 | |
ΠΑΟ 2 | ΛΙΝΤΟ 2 | 5-2 | |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΟΦΑ | 3-2 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | 0-2 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ
ΑΟΤ | ΚΑΝΤΙΑ 1 | 4-3 | |
ΛΙΝΤΟ 3 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | 1-3 | |
ΟΦΗ 2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | 2-3 | |
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Δ ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ
ΓΟΡΤΥΝΑ | ΠΑΟ 3 | 1-1 | |
ΠΟΑ 3 | ΚΑΝΤΙΑ 2 | 0-5 | |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | 3-12 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | 6-4 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | GERARDS | 6-9 | |
ΑΟΚ | ΜΙΝΩΙΚΗ | 7-5 | |
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ | 2-2 | |
ΡΕΠΟ | ΑΕΚ | ΡΕΠΟ | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | 5-3 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
ΚΑΝΤΙΑ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | 1-6 | |
ΛΙΝΤΟ 1 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | 2-2 | |
ΠΟΑ 1 | ΑΟΤ | 7-1 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΟΦΗ 1 | 7-1 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΟΦΗ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | 1-6 | |
ΛΙΝΤΟ 2 | ΚΑΝΤΙΑ 2 | 7-0 | |
ΠΟΑ 2 | ΠΑΟ 2 | 4-1 | |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | 3-4 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | 8-2 | |
ΛΙΝΤΟ 3 | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | 5-3 | |
ΠΟΑ 3 | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | 3-2 | |
ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | 0-4 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΟΦΑ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | 6-3 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ | GERARDS 1 | 4-8 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΠΑΟ 2 | 2-5 | |
ΕΡΜΗΣ | ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ | 1-10 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΠΑΟ 3 | ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ | 1-2 | |
GERARDS 2 | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | 1-8 | |
ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΠΗΓΑΣΟΣ | 7-4 | |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ | |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΓΟΡΤΥΝΑ | 1-11 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ
AOT | ΠΟΑ 1 | 2-7 | |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΛΙΝΤΟ 1 | 4-3 | |
ΠΑΟ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | 2-6 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΟΦΗ 1 | 10-1 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ
ΟΦΗ 2 | ΛΙΝΤΟ 2 | 3-5 | |
ΠΟΑ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | 3-6 | |
ΠΗΓΑΣΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | 1-6 | |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ
ΠΑΟ 2 | ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ | 5-0 | |
ΠΟΑ 3 | ΛΙΝΤΟ 3 | 3-3 | |
ΚΑΝΤΙΑ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | 4-4 | |
ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ | 3-0 a.a. | |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | ΑΕΚ | 7-3 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ | 0-3 | |
ΟΦΑ | ΡΕΠΟ | ΡΕΠΟ |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND
GERARDS | ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ | 2-5 | |
ΠΑΛΙΑΝΗ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | 4-4 | |
ΠΑΟ 3 | ΕΡΜΗΣ | 3-0 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΠΟΑ 1 | 1-9 | |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΛΙΝΤΟ | 2-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | 7-2 | |
ΟΦΗ | ΜΙΝΩΙΚΗ | 9-2 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΟΦΑ | 3-4 | |
ΠΗΓΑΣΟΣ | ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | 0-3 | |
ΠΟΑ 2 | GERARDS | 11-1 |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 11.00 | |
ΟΦΗ 1 | ΠΟΑ 1 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 9.00 | |
ΑΟΑΝ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 10.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΠΑΟ 1 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 11.00 | |
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΟΦΗ 2 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 10.00 | |
ΛΙΝΤΟ 2 | ΓΟΡΤΥΝΑ | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 12.00 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΡΕΠΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | ΡΕΠΟ |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 12.00 | |
ΠΑΟ 2 | ΜΙΝΩΙΚΗ | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 13.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΕΓΟΗ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΜΙΝΩΙΚΗ | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 10.00 | |
ΚΑΝΤΙΑ | ΛΙΝΤΟ 3 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 9.00 | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 11.00 | |
ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 12.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΟΦΗ 1 | ΑΟΑΝ | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 12.00 | |
ΠΑΟ 1 | ΠΟΑ 1 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 10.00 | |
ΛΙΝΤΟ 1 | ΕΡΓΟΤΕΛΙΣ 1 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 11.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΠΑΟ 2 | ΠΟΑ 2 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 10.00 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 11.00 | |
ΛΙΝΤΟ 2 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 9.00 | |
ΟΦΑ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 12.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΑΓΩΝ. 11Χ11
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΑΟΤ | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 10.00 | |
ΚΑΝΤΙΑ 1 | ΟΦΗ 2 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 11.00 | |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | 12.00 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΡΕΠΟ | ΣΑΒΒΑΤΟ 19-5-18 | ΡΕΠΟ |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Δ ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΠΟΑ 3 | ΓΟΡΤΥΝΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΠΑΟ 3 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΚΑΝΤΙΑ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 9.00 | |
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 9.00 | |
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΡΕΠΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | ΡΕΠΟ | |
GERARDS | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΑΟΚ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΑΕΚ | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΓΩΝ. 9Χ9
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΛΙΝΤΟ 1 | ΚΑΝΤΙΑ 1 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 9.00 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΠΟΑ 1 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 | |
ΑΟΤ | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 9Χ9
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΛΙΝΤΟ 2 | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 9.00 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΚΑΝΤΙΑ 2 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 1 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΠΑΟ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΠΟΑ ΑΓΩΝ. 9Χ9
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΛΙΝΤΟ 3 | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 | ΠΟΑ 3 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 9.00 | |
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Γ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΕΛΩΝ | ΟΦΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
GERARDS 1 | ΕΡΜΗΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 9.00 | |
ΠΑΟ 2 | ΟΦΗ ΚΟΡΑΚΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΠΗΓΑΣΟΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 9.00 | |
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ | ΜΙΝΩΙΚΗ 2 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
GERARDS 2 | ΠΑΟ 3 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 | |
ΡΕΠΟ | ΓΟΡΤΥΝΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | ΡΕΠΟ |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | AOT | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΠΟΑ 1 | ΠΑΟ 1 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 9.00 | |
ΛΙΝΤΟ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | ΟΦΗ 1 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΠΟΑ 2 | ΟΦΗ 2 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΛΙΝΤΟ 2 | ΠΗΓΑΣΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΡΕΠΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | ΡΕΠΟ |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΠΟΑ 3 | ΠΑΟ 2 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΟΦΗ-ΔΑΦΝΩΝ | ΚΑΝΤΙΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΛΙΝΤΟ 3 | ΟΦΗ-ΚΟΡΑΚΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | ΡΕΠΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | ΡΕΠΟ |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 2 | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΜΙΝΩΙΚΗ | ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΑΕΚ | ΟΦΑ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 | |
ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ | ΡΕΠΟ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | ΡΕΠΟ |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Δ2΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : SPORTPOIND ΑΓΩΝ. 8Χ8
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΑΜΝΙΣΟΣ -ΡΩΜΑΝ | ΠΑΛΙΑΝΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | ΠΑΟ 3 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΕΡΜΗΣ | GERARDS | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ 2 ΑΓΩΝ. 6Χ6
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΠΟΑ 1 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 9.00 | |
ΛΙΝΤΟ | ΟΦΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΜΙΝΩΙΚΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2011-12 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ 3 ΑΓΩΝ. 6Χ6
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | |||
ΠΑΟ | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 10.00 | |
ΟΦΑ | ΠΗΓΑΣΟΣ | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 11.00 | |
ΚΑΝΤΙΑ | ΠΟΑ 2 | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 12.00 | |
ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ | GERARDS | ΚΥΡΙΑΚΗ 20-5-2018 | 9.00 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | 9 |
2 | ΛΙΝΤΟ 1 | 5 |
3 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | 4 |
4 | ΠΟΑ 1 | 4 |
5 | ΑΟΑΝ | 1 |
6 | ΟΦΗ 1 | 1 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 | ΟΦΗ 2 | 9 |
2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | 6 |
3 | ΠΑΟ 1 | 4 |
4 | ΛΙΝΤΟ 2 | 4 |
5 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | 3 |
6 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | 0 |
7 | ΓΟΡΤΥΝΑ | 0 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | 7 |
2 | ΠΟΑ 2 | 6 |
3 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3 | 2 |
4 | ΠΑΟ 2 | 1 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 | ΜΙΝΩΙΚΗ | 9 |
2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 3 | 6 |
3 | ΚΑΝΤΙΑ | 4 |
4 | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | 4 |
5 | ΓΙΟΥΧΤΑΣ | 4 |
6 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤ | 3 |
7 | ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜ | 3 |
8 | ΛΙΝΤΟ 3 | 1 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 | ΟΦΗ 1 | 9 |
2 | ΠΟΑ 1 | 7 |
3 | ΠΑΟ 1 | 6 |
4 | ΛΙΝΤΟ 1 | 4 |
5 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 | 0 |
6 | ΑΟΑΝ | 0 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 | ΠΟΑ 2 | 9 |
2 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 1 | 9 |
3 | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | 9 |
4 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 | 6 |
5 | ΠΑΟ 2 | 3 |
6 | ΟΦΑ | 0 |
7 | ΛΙΝΤΟ 2 | 0 |
8 | ΗΡΟΔΟΤΟΣ | 0 |
ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 | ΟΦΗ 2 | 6 |
2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1 | 6 |
3 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 | 6 |
4 | ΜΙΝΩΙΚΗ 1 | 3 |
5 | ΚΑΝΤΙΑ 1 | 3 |
6 | ΑΟΤ | 3 |
7 | ΛΙΝΤΟ 3 | 0 |
Στις μικρότερες ηλικίες δεν υπάρχει βαθμολογία.