Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL (13η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
1. | ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ | ΕΛΙΑΣ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) |
|
2. | ΠΟΡΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) |
|
3. | Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ | ΑΕΚ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) (Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός) |
|
4. | ΤΥΛΙΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Γρηγοράκης Ι., Τσαμπουράκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) |
|
5. | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Καρατζάς Γ. (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) |
|
6. | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΖΑΡΟΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ. (Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης) |
|
7. | ΑΛΜΥΡΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Μπλαβάκης Ε., Μαυρουδής Ι. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) |
|
8. | ΜΟΙΡΕΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης) |
|
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL (13η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
9. | ΕΛΠΙΔΕΣ – ΛΙΝΤΟ | ΕΛΠΙΔΩΝ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Φερετζάκης Ν., Φανουράκη Μ., Μισάι Δ. | |
10. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Κουναλάκης Γ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α. | |
11. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε. | |
12. | ΔΑΜΑΣΤΑ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ | ΔΑΜΑΣΤΑΣ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακουλάκης Κ. | |
13. | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΣΗΜΙ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Ζερβάκης Ε. Γ., Μισάι Δ., Σιγανού Γ. | |
14. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Μπαλίδης Α., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ. | |
15. | Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Μαυρουδής Δ., Κατσογιάννης Η., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ. | |
16. | ΔΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ. | |
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
17. | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΜΟΧΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Χαραλαμπάκης Ε., Μαθιουδάκης Β., Δρακάκης Α. | |
18. | ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Μπλαβάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μπεκιράκης Ι. | |
19. | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΠΟΑ | Σάββατο | 01/12/18 | 17:30 | Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α. | |
20. | ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 18:00 | Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ. | |
21. | ΚΑΝΑΡΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 02/12/18 | 12:30 | Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ. | |
22. | ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ | ΓΑΡΙΠΑΣ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Μαστορίδης Δ., Μάτσας Κ., Θέμελη Π. | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
23. | ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Λεονταράκης Θ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ. | |
24. | ΡΑΥΚΟΣ – ΑΣΙΤΕΣ | ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Αδαμάκης Α. Θ., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ., Μπαλίδης Α. | |
25. | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π., Σίσκος (ΜΑΘ) Τ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης) |
|
26. | Ε.Γ.Ο.Η – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 02/12/18 | 11:00 | Μάτσας Κ., Βοριζανάκης Σ., Θέμελη Π. | |
27. | ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φανουράκη Μ., Φαρσάρης (ΜΑΘ) Ε. | |
28. | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΟΦΑΜ | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Κώστας Κ., Κυριακίδης Ρ., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ. | |
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
29. | ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ | ΒΙΑΝΝΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Χριστουλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Χιωτέλης (ΜΑΘ) Κ. | |
30. | ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ. | |
31. | ΡΟΔΙΑ – ΙΝΙ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | ||
32. | ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | Γρηγοράκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπατζακάκη Β. | |
33. | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 02/12/18 | 10:30 | Μαυρουδής Ι., Μαυραντωνάκης Ι., Μπλαβάκης Ε. | |
34. | ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 | ΑΝΩΓΕΙΩΝ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε., Μπεκιράκης Ι. |
Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (1-2/12)
Ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν το ερχόμενο Σαββατοκύριακο τα παιχνίδια στο τοπικό πρωτάθλημα.
Δημοσίευση:
Eπιμέλεια: