Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL (26η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΜΙΝΩΙΚΗ – ΠΑΝΟΜ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:30 | Παπαδάκης Φ., Ψαρράς Κ., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) |
1-1 |
2. | ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:30 | Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος) |
2-1 |
3. | Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΤΥΛΙΣΟΣ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Ελευθεράκης Σ. (Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος) |
|
4. | Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΓΟΡΤΥΣ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Νικολακάκης Β., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής: Ασλάνης Θ. Πετούσης Β.) |
|
5. | ΖΑΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ | ΖΑΡΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Κώστας Κ. (Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης) |
|
6. | ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΟΡΟΣ | ΒΟΡΡΩΝ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ. (Παρατηρητής: Κοϊνάκης Φάνης) |
|
7. | ΤΡΙΤΩΝΙΑ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μαυρουδής Ι. (Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης) |
|
8. | ΜΟΙΡΕΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Μαυρουδής Δ., Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) |
|
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL (26η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΛΙΝΤΟ – ΔΑΜΑΣΤΑ | ΠΟΑ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:30 | Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος) |
0-3 |
10. | ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:30 | Μάτσας Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος) (Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής) |
0-1 |
11. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:30 | Σπινάκης Ν., Κασαπάκης Α., Χανιωτάκης Χ. (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) |
3-0 |
12. | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣΗΜΙ | ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) |
|
13. | Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Περτσελάκης Γ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) |
|
14. | ΡΟΥΒΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος) |
|
15. | ΔΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος) (Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος) |
|
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΒΟΝΗ – ΚΑΝΑΡΙΑ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:30 | Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ. | 1-0 |
17. | ΠΗΓΑΣΟΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:30 | Γρηγοράκης Ι., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ. | 3-2 |
18. | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 11:00 | Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ. | |
19. | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΠΟΑ | Κυριακή | 17/03/19 | 11:00 | Μαστορίδης Δ., Ζαχαριά Μ., Κλαμπατσέας Χ. | |
20. | ΜΟΧΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΜΟΧΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Ρεμιδιανάκης Δ., Σπινάκης Ν., Χιωτέλης Κ. | |
21. | ΕΘΝΙΚΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Καζόγλου Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος) |
|
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΡΑΥΚΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η | ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:30 | Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Μαθιουδάκης Β. | 0-4 |
23. | ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:30 | Μπαλίδης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ. (Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης) |
2-1 |
24. | ΑΣΙΤΕΣ – ΟΦΑΜ | ΑΣΙΤΩΝ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:30 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ. | 7-4 |
25. | ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 16/03/19 | 16:30 | Σφακιανάκης Ε. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Σίσκος Τ. | 0-2 |
26. | ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 11:00 | Ξυπάκης Γ., Σιγανού Γ., Μάτσας Κ. | |
27. | ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΔΑΦΝΕΣ | ΠΑΛΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 12:00 | Κυριακόπουλος Κ., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε. | |
Γ΄ Κατηγορία (19η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΙΝΙ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:30 | Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Χιωτέλης Κ. | 0-2 |
29. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 11:00 | Ψαρράς Κ., Γρηγοράκης Ι., Φαρσάρης Ε. | |
30. | ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Χριστουλάκης Ε., Μισάι Δ., Μπατζακάκη Β. | |
31. | ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:30 | Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος) |
|
32. | ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 – ΠΑΤΟΥΧΑΣ | ΑΡΧΑΝΩΝ | Κυριακή | 17/03/19 | 16:00 | Μοχιανάκης Α., Ζιουτος Κ., Σίσκος Τ. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.