Α1 Κατηγορία PWM MEDICAL (29η αγωνιστική) |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
1. | ΤΥΛΙΣΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ. | |
2. | ΠΟΡΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Γρηγοράκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος) |
|
3. | Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΑΝΟΜ | ΑΕΚ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Αδαμάκης Α. Θ. | |
4. | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Ζερβάκης Ε. Γ., Ξυπάκης Γ., Κυριακόπουλος Κ. | |
5. | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΙΝΩΙΚΗ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος) |
|
6. | ΑΛΜΥΡΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος) |
|
7. | ΜΟΙΡΕΣ – ΖΑΡΟΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Κουναλάκης Γ., Μαυραντωνάκης Α., Μπλαβάκης Ε. | |
8. | ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Μοχιανάκης Α. | |
Α2 Κατηγορία PWM MEDICAL (29η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
9. | Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΛΙΝΤΟ | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 06/04/19 | 15:00 | Ρεμιδιανάκης Δ., Καζόγλου Χ., Χανιωτάκης Χ. (Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης) |
|
10. | ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΔΑΜΑΣΤΑΣ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:00 | Μαυραντωνάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Καούρας Γ. (Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης) |
|
11. | ΕΛΠΙΔΕΣ – ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:00 | Μπαλίδης Α., Θέμελη Π., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης) (Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης) |
|
12. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΑΣΗΜΙ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:00 | Ζιουτος Κ., Τουρλουκάκη Χ., Μισάι Δ. (Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης) |
|
13. | ΔΙΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:00 | Παπαδάκης Φ., Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος) |
|
14. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:00 | Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Βισκαδούρος Α. | |
15. | ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:30 | Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος) |
|
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
16. | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΠΟΑ | Σάββατο | 06/04/19 | 15:00 | Σπινάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος) |
|
17. | ΚΑΝΑΡΙΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:00 | Ψαρράς Κ., Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουράκης Ιωάννης) |
|
18. | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Ζαφείρης Α., Δρακωνάκης Ε., Ζαχαριά Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος) |
|
19. | ΒΟΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Σαμιωτάκης Ε., Σπινάκης Ν., Σιγανού Γ. | |
20. | ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Συναδινάκης Κ., Παπαδάκης Φ., Ζιουτος Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής) |
|
21. | ΓΑΡΙΠΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ | ΓΑΡΙΠΑΣ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Καρατζάς Γ., Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ. | |
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
22. | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 06/04/19 | 15:00 | Σφακιανάκης Ε. Μ., Δρακωνάκης Ε., Μπεκιράκης Ι. | |
23. | ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΣΙΤΕΣ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:00 | Κώστας Κ., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ. | |
24. | ΡΑΥΚΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 | ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:00 | Αδαμάκης Α. Θ., Χριστουλάκης Ε., Σίσκος Τ. | |
25. | ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:00 | Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ., Κλαμπατσέας Χ. | |
26. | Ε.Γ.Ο.Η – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 | ΕΓΟΗ | Σάββατο | 06/04/19 | 17:15 | Ξυπάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Καρατζάς Γ. | |
27. | ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ | ΕΓΟΗ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Φανουράκη Μ. | |
Γ΄ Κατηγορία (22η αγωνιστική) |
|||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | ||
28. | ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 07/04/19 | 11:00 | Μοχιανάκης Α., Σαρόγλου Ε., Ζαχαριά Μ. | |
29. | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 07/04/19 | 11:00 | Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α., Φανουράκη Μ. | |
30. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 11:00 | Αναβλήθηκε | |
31. | ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ | ΒΙΑΝΝΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Χναράκης Δ., Περτσελάκης Γ., Μισάι Δ. | |
32. | ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Σαρόγλου Ε., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι. | |
33. | ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΙΝΙ | ΑΝΩΓΕΙΩΝ | Κυριακή | 07/04/19 | 17:00 | Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ψαρράς Κ., Σταυράκης Γ. |
ΕΠΣΗ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (6-7/4)
Ορίστηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τα παιχνίδια του ερχόμενου Σαββατοκύριακου στα τοπικά πρωταθλήματα.
Δημοσίευση:
Eπιμέλεια: