Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Β’ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:30 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΑΟΚ – ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 19:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΡΕΠΟ: ΓΑΡΙΠΑ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 15:00 ΕΡΜΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ
ΡΕΠΟ: ΚΟΡΟΙΒΟΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΑΟΚ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΕΡΜΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 15:00 ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΑ ΩΡΑ 18:30 ΕΡΜΗΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ. – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΑΡΙΠΑ
ΡΕΠΟ: ΑΟΚ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΕΡΜΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 18:30 ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΑΣΤΑΜΠΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΪΚΗΣ – ΑΟΚ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΓΑΡΙΠΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠ.
ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΕΣ
Β’ ΕΠΣΗ 2ος όμιλος
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:30 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:30 ΖΑΡΟΣ – ΔΑΦΝΕΣ
ΡΕΠΟ: ΘΕΡΙΣΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΘΕΡΙΣΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΖΑΡΟΣ
ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΘΕΡΙΣΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΔΑΦΝΕΣ
ΡΕΠΟ: ΖΑΡΟΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΖΑΡΟΣ – ΚΑΝΑΡΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΝΗΣ ΩΡΑ 11:30 ΠΑΛΙΑΝΗ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΤΥΛΙΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ – ΔΑΦΝΕΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΘΕΡΙΣΟΣ
ΡΕΠΟ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 12:00 ΚΑΝΑΡΙΑ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΤΟ ΩΡΑ 12:00 ΘΕΡΙΣΟΣ – ΖΑΡΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ ΩΡΑ 12:00 ΔΑΦΝΕΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ
ΡΕΠΟ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γ’ ΕΠΣΗ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΡΟΔΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΙΝΙ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΜΠΙΑΣ ΩΡΑ 12:00 ΚΟΡΑΚΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΔΙΑ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΙΝΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΚΟΡΑΚΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ.
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΙΝΙ – ΚΟΡΑΚΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 11:30 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΡΟΔΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΡΟΔΙΑ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΙΝΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΓΟΗ ΩΡΑ 15:00 ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ – ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΜΠΙΑΣ ΩΡΑ 15:00 ΚΟΡΑΚΑΣ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΙΡΩΝ ΩΡΑ 15:00 ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ – ΙΝΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΩΡΑ 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΚΟΡΑΚΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΩΡΑ 15:00 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛ. – ΡΟΔΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2020
ΓΗΠΕΔΟ Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΩΡΑ 12:00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΔΕΚΑ ΩΡΑ 15:00 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ