Στην κόπωση της ομάδας του στάθηκε ο Σίσκοφ

Πλέον η Επισκοπή κοιτάζει το δύσκολο εκτός έδρας ματς με την Τριγλία μετά το 2-2 με τον Ατρόμητο.

Πολύτιμο έδαφος στην προσπάθεια που κάνει για να αποφύγει τον υποβιβασμό έχασε η Επισκοπή στα δύο τελευταία της ματς αφού μετά την ήττα από τον ΟΦΗ αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 με τον Ατρόμητο στο Ρέθυμνο.

Το γκολ της ισοφάρισης σημείωσε στο φινάλε ο Βίκτορ Σίσκοφ που μίλησε μετά το ματς:

«Βάλαμε ένα γκολ στην αρχή και ήταν καλό για μας. Ο αντίπαλος ήταν πιο τυχερός από μας και μέσα σε 10 λεπτά γύρισε το ματς. Δεν μας πίεσαν οι του Ατρομήτου. Στο β’ ημίχρονο ήμασταν πολύ καλοί και μας έλειψε μόνο το γκολ για να κάνουμε το 2-2 στο τέλος όπως και πράξαμε.

Θα μπορούσαμε να βάλουμε και τρίτο γκολ. Κάθε ματς παίζουμε όλο και πιο καλά.

Έχουμε καλό κλίμα στην ομάδα. Έχουμε καλό προπονητικό τιμ αλλά θεωρώ ότι επηρεαστήκαμε πολύ από την κόπωση από το ματς με τον ΟΦΗ».