Είχε a priori δύσκολο έργο…

Ο ΟΦΗ αποκλείστηκε από την συνέχεια του Κυπέλλου Ελλάδας, καθώς ηττήθηκε και το δεύτερο ματς από τον Πανιώνιο με στο “Γεντι Κουλέ” για την φάση των “16” και θα επικεντρωθεί πλέον στις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα.

Ο ΟΦΗ είχε εξ αρχής πολύ δύσκολο έργο σήμερα κόντρα στον Πανιώνιο, μετά την ήττα του με 0-2 στο πρώτο ματς, καθώς έψαχνε μία επική ανατροπή έχοντας και τόσα πολλά προβλήματα.

Τελικά και μετά το γκολ του Σπιριντόνοβιτς στο 28΄τα πάντα κρίθηκαν οριστικά και η Κρητική ομάδα  αποκλείστηκε από την συνέχεια του Κυπέλλου Ελλάδας, καθώς ηττήθηκε και το δεύτερο ματς από τον Πανιώνιο με στο “Γεντι Κουλέ” για την φάση των “16” και θα επικεντρωθεί πλέον στις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα.

Διαιτητής ήταν ο Στυλιαράς (Αιτ/νιας) με βοηθούς τους Σινιοράκη (Χανίων) και Μαρνέζο (Χανίων).

Ο Athletic Radio 104,2 και το athleticradio.gr GENTIKOULE βρέθηκαν στο»Γεντί Κουλέ» και σας μετέφεραν λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα ρεβάνς.