Επιστρέφει μετά το ματς – “ψυχοβγάλτη”

115 μέρες μετά τις 22 Μαΐου 2019 όταν ο Ναμπί κράτησε τον ΟΦΗ στην Σούπερ Λιγκ στον αγώνα με τον Πλατανιά (3-2), η Κρητική ομάδα επιστρέφει στην έδρα της και θέλει να κάνει… ποδαρικό με το δεξί στα φετινά εντός έδρας ματς.

Τι ματς, τι παραμονή! Ο δεύτερος αγώνας μπαράζ ΟΦΗ – Πλατανιάς θα μνημονεύεται για πάντα, αφού το γκολ του Ναμπί (3-2) στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων κράτησε τον ΟΦΗ στην Σούπερ Λιγκ 1.

Ο αγώνας έγινε στις 22 Μαϊου 2019 και… 115 μέρες μετά, ο ΟΦΗ επιστρέφει εκεί με στόχο να συνεχίσει το θετικό του ξεκίνημα και να κάνει… σεφτέ με νίκη στα εντός έδρας ματς στον αγώνα του Σαββάτου (14/9) με τον Παναιτωλικό.

Η προετοιμασία συνεχίζεται σήμερα με προπόνηση που έχει προγραμματιστεί στις 09:00 το πρωί.

Χθες, ατομικό πρόγραμμα ακολούθησαν οι Κώστας Γιαννούλης και Miguel Mellado, ενώ ο Felipe Souza έκανε θεραπεία και ασκήσεις στο γυμναστήριο.