Το σημερινό τηλεοπτικό μενού (21/4).
10:00 | Formula 1 Shanghai International Circuit Αγώνας – Μηχανοκίνητα | |
10:30 | Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών – Γυναικών 2024 – Τένις | |
11:20 | WRC 2024 – Μηχανοκίνητα | |
12:30 | Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών – Γυναικών 2024 – Τένις | |
13:30 | Σασουόλο – Λέτσε – Ποδόσφαιρο | |
13:30 | Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης – Μπάσκετ | |
14:00 | WRC 2024 – Μηχανοκίνητα | |
14:30 | Αννόβερο – Ζανκτ Πάουλι – Ποδόσφαιρο | |
14:30 | Μπλάκμπερν – Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Ποδόσφαιρο | |
14:30 | ATP 250 2024 – Τένις | |
14:30 | Σερκλ Μπριζ – Αντβέρπ – Ποδόσφαιρο | |
15:00 | Χετάφε – Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ποδόσφαιρο | |
15:00 | ATP 250 2024 – Τένις | |
15:00 | Πανσερραϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα – Ποδόσφαιρο | |
15:30 | Έβερτον – Νότιγχαμ Φόρεστ – Ποδόσφαιρο | |
16:00 | Τορίνο – Φροζινόνε – Ποδόσφαιρο | |
16:30 | Βέρντερ Βρέμης – Στουτγκάρδη – Ποδόσφαιρο | |
16:45 | Athens Kallithea FC – Ηλιούπολη – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Άστον Βίλα – Μπόρνμουθ – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | ΠΑΣ Λαμία – Παναθηναϊκός – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | Πάφος – Ανόρθωση – Ποδόσφαιρο | |
17:00 | ATP 500 2024 – Τένις | |
17:00 | Κρίσταλ Πάλας – Γουέστ Χαμ – Ποδόσφαιρο | |
17:15 | Αλμερία – Βιγιαρεάλ – Ποδόσφαιρο | |
17:15 | ΑΕΚ – ΠΑΟΚ – Μπάσκετ | |
17:30 | Κόβεντρι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ποδόσφαιρο | |
18:00 | Αρμάνι Μιλάνο – Σκαφάτι – Μπάσκετ | |
18:05 | Μπρεστ – Μονακό – Ποδόσφαιρο | |
18:30 | Ντόρτμουντ – Λεβερκούζεν – Ποδόσφαιρο | |
18:30 | Φούλαμ – Λίβερπουλ – Ποδόσφαιρο | |
19:00 | Σαλερνιτάνα – Φιορεντίνα – Ποδόσφαιρο | |
19:15 | Βίρτους Μπολόνια – Ρέτζιο Εμίλια – Μπάσκετ | |
19:30 | Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ – Κλαμπ Μπριζ – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Μάλαγα – Μπασκόνια – Μπάσκετ | |
19:30 | ΑΠΟΕΛ – Άρης Λεμεσού – Ποδόσφαιρο | |
19:30 | Άρης – ΑΕΚ – Ποδόσφαιρο | |
20:00 | Τουλούζ – Μαρσέιγ – Ποδόσφαιρο | |
20:00 | NBA 2023-24 – Μπάσκετ | |
20:00 | Κάζα Πία – Πόρτο – Ποδόσφαιρο | |
20:15 | Καρδίτσα – Απόλλων Πάτρας – Μπάσκετ | |
20:30 | Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ – Ποδόσφαιρο | |
20:30 | Φράιμπουργκ – Μάιντς – Ποδόσφαιρο | |
21:45 | Μόντσα – Αταλάντα – Ποδόσφαιρο | |
22:00 | Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα – Ποδόσφαιρο | |
22:00 | Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν – Ποδόσφαιρο | |
22:30 | Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Γκιμαράες – Ποδόσφαιρο | |
22:30 | Λος Άντζελες Κλίπερς – Ντάλας Μάβερικς – Μπάσκετ | |
22:30 | NBA 2023-24 – Μπάσκετ | |
22-04-2024 | ||
01:00 | NBA TV 2023-24 – Μπάσκετ | |
02:00 | Μιλγουόκι Μπακς – Ιντιάνα Πέισερς – Μπάσκετ | |
04:00 | NBA TV 2023-24 – Μπάσκετ |