Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδας τριημέρου 24-26 Οκτωβρίου Όλα τα ματς θα τα δείξει τα κανάλια της COSMOTE SPORT.
Αναλυτικά:
1ος όμιλος
Πέμπτη 26 Οκτωβρίου, 17:15
ΟΦΗ – Πλατανιάς COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
Βοηθοί: Βλάσσης, Πάγκαλος (Λασιθίου)
2ος όμιλος
Τρίτη 24 Οκτωβρίου, 17:15
Λεβαδειακός – Αιγινιακός
Διαιτητής: Ζαραβίνος (Αθηνών)
Βοηθοί: Κορτέσης, Νιδριώτης (Αθηνών)
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου, 19:30
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Κούλα, Εμπλιούκ (Ξάνθης)
3ος όμιλος
Τρίτη 24 Οκτωβρίου, 19:30
Λαμία – Καλλιθέα
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρέντας, Νταλούκας (Τρικάλων)
Πέμπτη 26 Οκτωβρίου, 19:30
Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Δεμερτζής (Πέλλας), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής)
4ος όμιλος
Τρίτη 24 Οκτωβρίου, 15:00
Κέρκυρα – Σπάρτη
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Πασχάλης, Καραλής (Ηπείρου)
Πέμπτη 26 Οκτωβρίου, 15:00
Τρίκαλα – Ατρόμητος
Διαιτητής: Λάμπρου (Εύβοιας)
Βοηθοί: Πριόνας (Εύβοιας), Παγούρας (Βοιωτίας)
5ος όμιλος
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου, 15:00
Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Πρέντζας (Δυτ. Αττικής)
Πέμπτη 26 Οκτωβρίου, 15:00
Αστέρας Τρίπολης – ΑΟΧ Κισσαμικός COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος, Παπανικολάου (Κορινθίας)
6ος όμιλος
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου
Εργοτέλης – Ξάνθη, 15:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Κοκμοτός (Ρεθύμνου)
Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός, 17:15
Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Ζησιμόπουλος (Πειραιά), Μεσσήνης (Αχαΐας)
7ος όμιλος
Τρίτη 24 Οκτωβρίου, 15:00
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Σκορδίλης (Κέρκυρας), Στεφούλης (Γρεβενών)
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου, 17:15
Άρης – Πανιώνιος
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Δημητριάδης (Καστοριάς)
8ος όμιλος
Τρίτη 24 Οκτωβρίου, 17:15
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου, Καρακώστας (Λάρισας)
Τετάρτη 25 Οκτωβρίου, 17:15
ΑΕΛ-Παναχαϊκή
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Βρούζος (Πιερίας)