Ημέρα…σεντονιού!

Χαίρετε…μεγάλη ποδοσφαιρική μέρα σήμερα με τους απανταχούς φιλάθλους του ποδοσφαίρου!Για όσους τουλάχιστον τους αρέσει η μπαλίτσα…Ξέρετε…αυτή που τείνουμε να ξεχάσουμε με το ποδόσφαιρο που βλέπουμε στην χώρα μας!Πάμε να δούμε επιγραμματικά τα παιχνίδια,τα τελευταία νέα λίγο μετά τις 6 από τον Athletic Radio…. ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ 103. ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ – ΤΣΕΛΣΙ  (0-1)  —-> Είχα όλη την καλή διάθεση να στηρίξω Γιούβε αλλά ο τραυματισμός του Σισσόκο..με πάγωσε!Και πάλι πάντως δίνω προβάδισμα στην Μεγάλη Κυρία με πιθανά σκορ 1-0 και 2-1,με την Τσέλσι να είναι σχεδόν πλήρης μετά από καιρό. 104. ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ – ΡΕΑΛ  (1-0)  —-> Δεν βλεπόταν το Σάββατο με Ατλέτικο η Ρεάλ,αλλά σήμερα θέλει μόνο νίκη!Οι κόκκινοι χωρίς Ριέρα και Μπεναγιούν.Έχει καλή παράδοση η Ρεάλ στο Άνφιλντ.Δεν βγάζω άκρη.Ίσως ρισκάρω σε νίκη της Λίβερπουλ με σκορ 1-0. 105. ΜΠΑΓΕΡΝ – ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ (5-0)  —-> Τελειωμένη ιστορία εδώ..το πλέον αδιάφορο ζευγάρι σε αυτή τη φάση-χωρίς Ριμπερί-Τόνι οι Βαυαροί-με αλλαγές και οι δύο- πιθανό OVER. 106. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ  (1-1) —-> Κλειστό παιχνίδι-η τακτική σε όλο της το μεγαλείο,πολύ πιθανή η ισοπαλία στο πρώτο ημίχρονο,απο κει και πέρα είναι όλα πιθανά και δεν αποκλείω το ενδεχόμενο παράτασης. Επικοινωνία στο [email protected].Καλή τύχη… *Σε παρένθεση τα σκορ των πρώτων αγώνων